ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

İlker Ayrık mı Mehmet Ali Erbil mi?

İlker Ayrık mı Mehmet Ali Erbil mi?
İlker Ayrık mı Mehmet Ali Erbil mi?
Bu Habere Oy Verin!


İki fenomen bir hafta arayla ekrana dönüyor. Hafta sonları, ‘Çarkıfelek’ ve ‘Var mısınız Yok musunuz’la izleyeceğimiz şovmenlerin kapışmasına sahne olacak.

MEHMET ALİ ERBİL: EVİN YARAMAZ ÇOCUĞU
1d8508fe-2d07-4582-89c4-2f74cfb23e44
** Mali bir klasik. Üstelik hayatımıza Ray Ray Kasım’ı ‘Malifalitiko’yu katarak beynimizden asla çıkmayacak tuhaflıkların mimarı. Eğer televizyonda hiç beklenmedik anlarda çıkıveren absürtlüklerin hasretini çekiyorsanız ‘Çarkıfelek’ size ilaç gibi gelecek.

** Erbil, çaktırmadan belden aşağı esprinin ustasıdır. Soyadı ‘Top’ olan izleyiciyle saatlerce döndürdüğü muhabbet, türlü sevişme göndermesi, pantolonu indirmeler, o ‘parmak’, hostes kızlara cilve, hiçbir müstehcenlikten eksik bırakmadı bugüne kadar. Sinemada küfredilince gülen, ‘parmak’ esprilerine de güldü. Bu sezon RTÜK korkusu veramazan sebebiyle dozu düşürecek olsa da Mali her zaman belden aşağıya inmenin bir yolunu bulur.

** Bu sezon ‘Çarkıfelek’, ‘Ünlüler’ konseptiyle geliyor. Eğer yıldızı kaymış küçük ünlülerin Erbil’in esprilerine malzeme oluşunu, parlama çabasını, sesli harf satın almasını izlemek isterseniz adresiniz Show TV olacak.

** Zaman zaman seviye düşse de Mehmet Ali Erbil ekranda gördüğümüz en kıvrak zekâlı şovmenlerden biri. Eğer hiç sekmeden, temposu düşmeden, enerjisi bitmeden sürecek eğlence arıyorsanız Mali hayal kırıklığına uğratmaz.

İLKER AYRIK: KOMŞUNUN SEMPATİK OĞLANI
ben-bilmem-esim-bilir-unluler-evlenme-teklifleri-27042015_8420138-30910_640x360
** İlker Ayrık’ın Mehmet Ali Erbil’den farklı bir samimiyeti var. Yarışmacılarıyla anında kankalık, candostluk söz konusu. ‘Var mısınız, Yok musunuz’ formatı da bu durum için biçilmiş kaftan. Her bir yarışmacıyla içli dışlı, hayatlarıyla birebir ilgili Ayrık’la beraber reality show’un dibine vurmak isteyenlerin adresi 25 Haziran’dan itibaren Star TV.

** Mali evin yaramaz çocuğuysa, İlker Ayrık komşunun sempatik oğludur. Mahalledeki yaşlı teyzenin poşetlerini taşır, amcalara apartman kapısını tutar, çocuklarla topunu paylaşır, annesinin bi’tanesidir. Ekranda verdiği enerji de bu sempatiklikten beslenir. Yanlış bir söz söylemeyeceğine, kimsenin başına bir fenalık gelmeyeceğine güvenerek izlersiniz. Tam bir aile karakteri, tam ‘evimizin İlker’i. Huzurlu eğlence arayana birebir.

** Esprili olduğu kadar, içli, hisli de olabilir. Özellikle ‘Var mısınız, Yok musunuz’un bu seneki eşli formatı gereği epey duygu dolu an yaşanacaktır. ‘Çarkıfelek’te televizyon kazanan kız duygulanıp ağlarken “Ağlama, senin olan bir şeyi kaybetmedin” demiş biri, sonuçta. Bu sezon da bol bol kalpten ama akıl dolu sözler bekleyebiliriz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha