ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

BALIKESİR MHP’DE HAREKETLİLİK VAR !

BALIKESİR MHP’DE HAREKETLİLİK VAR !
BALIKESİR MHP’DE HAREKETLİLİK VAR !
Bu Habere Oy Verin!

 
Bandırma MHP İlçe yönetiminin görevden alınması iile birlikte teşkilat hareketli bir gün yaşıyor. MHP Bandırma ilçe teşkilatının feshedilmesi ile birlikte daha önce planlanan MHP Balıkesir milletvekili İsmail Ok’un Bandırma ziyareti sorunlu oldu. İlçe binasına alınmayan İsmail Ok bir kafeterya dan basın açıklaması yapmak zorunda kaldı.
Basın açıklamasını bir kafeteryada yapan MHP Balıkesir Milletvekili İsmail Ok, “Bu güzel duruşa uymayan olaylar yaşıyoruz. MHP Bandırma ilçe teşkilatı görevden alınmıştır yani feshedilmiştir. Bunun bir tek nedeni vardır. moncler outlet sale Hakan başkanımın Cuma günü ziyaret etmek, basınla hasbihal etmek ve ülküdaşlarımızla bir araya gelmek için aradım. O da memnuniyetle bizleri misafir edeceğini beyan etti. Fakat bunun duyulması üzerine şahsımın MHP teşkilatlarına girmesi yasakmış. Hakan başkanım da diyor ki burası bir kurumsal kimliği olan bir yer MHP’nin resmen milletvekili dolayısıyla ben onu MHP’nin teşkilatında yönetimim ile birlikte ağırlarım diye bunu sözlü olarak beyan ediyor. Eğer böyle bir karar varsa bunu resmi olarak bana tebliğ edin diyor. Bunun üzerine Hakan başkan 2-3 saat geçmeden görevden alındığını yönetimi ile birlikte MHP Bandırma ilçe teşkilatının feshedildiği haberini alıyor. Şu yaşanan olayın izahı yok” dedi. moncler sale hat 2
“Kendi içinde sadece demokratik hakkını kullandığı için tabanın sesine, ülkücü iradeye ve delegasyonun tarzına uyarak olağanüstü tüzük kurultayı toplanması gerekir diyen milletvekillerinin bu içinde bulunduğumuz olağanüstü şartlarda dışlanılmaya kalkınılması ve bundan dolayı milletvekili teşkilatında ağırlayan Bandırma ilçe teşkilatının görevden alınmasını gerçekten anlamak mümkün değildir” diye konuştu.
Ok, “Bizler bu güne kadar asla ve katta MHP’nin tüzel kişiliğine, yarım asırlık birikimine, teşkilatımıza ve genel başkanımıza ve bütün yurttaşlarımıza en ufak bir saygısızlığımız olmadı. Bize ne yapılırsa yapılsın insani ve ahlaki değerleri asla çiğnemeyeceğiz. Hukuk kuralları içerisinde kendi iç yarışımız olan kongre sürecini takip edeceğiz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha