ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

“Demokrasi Marşı” Yazıldı

“Demokrasi Marşı” Yazıldı
“Demokrasi Marşı” Yazıldı
Bu Habere Oy Verin!

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı sanatçıları (FETÖ) nün darbe girişimine tepki amaçlı olarak, 3 kıtadan oluşan “Demokrasi Marşı”nı besteledi.
Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı üyeleri, Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) darbe girişimine tepki amaçlı olarak, 3 kıtadan oluşan “Demokrasi Marşı”nı besteledi.

Balıkesir Valiliği önündeki alanda gerçekleştirilen ve çok sayıda vatandaşın katıldığı Demokrasi Mitingi’nde okunan marş, topluluktan gelen istek üzerine bir kaç kez söylendi.

Söz ve bestekarlığını Hakan Altıntaş, Osman Çiçek, Zafer Dutçu, aranjörlüğünü Necati Gökhan Eryiğit’in yaptığı marşta, halk meydanlara davet ediliyor.

Marş hakkında bilgi veren Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı Türk Sanat Müziği Koro Şefi Hakan Altıntaş, “Karanlık geceyi aydınlığa çıkaran ve halkımızı bir araya getiren Cumhurbaşkanımız, Başkomutanımız Recep Tayip Erdoğan ile beraber halkımızın bütünleştiği ve bizi Türkiye içerisinde birlik ve beraberliğimizi anlamlandıran ifade eden güzel marşı, Büyükşehir Belediye Konservatuarı hocalarımızla besteledik. Ülkemizin bu son kulvarda halkın bütünleşmesi ile milli iradeyi milli bütünlüğü sağladığı ve ülkemizi bir araya getiren bu anlamlı marşı, Balıkesir halkına duyurduk. Amacımız bu marşı tüm Türkiye’nin hep bir ağızdan seslendirmesi. Tek yürek, millet şeklinde milli birlik ve beraberliğimizi korumak amacıyla bu besteyi yaptık” diye konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha