ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

KADINLAR SADECE AŞIK OLDUKLARINDA KORKAR.

Yazarın şu ana kadar yazılmış 5 makalesi bulunuyor.
KADINLAR SADECE AŞIK OLDUKLARINDA KORKAR.
Bu Habere Oy Verin!

Bazı kadınları yalnızlıkla korkutamazsın ya da her şeyini elinden almakla. Her kadın küllerinden doğacak güce sahiptir, ve bir kadın düştüğü yerden kalkar hemde gözyaşarını silerken güçlenerek kalkar, aslında gözyaşlarını silmeye başladığı andır kadının güçlenmeye başladığı an.

Bir kadın seni tüm varlığıyla sevmeye başlarsa şanslı olanlardansın demektir bu, çünkü senin uğruna yapamayacağı hiçbir şey yoktur çılgınlıklarda dahil olmak üzere. Aslında güçlü bir erkeğin sırlarından biri de bir kadın tarafından delice sevilmektir, ona güç verense düştüğü anda ilk elini tutacak kişiye sahip olduğunu bilmenin inancı, umudunu hiç kayetmez öyle bir kadına sahip olan erkek, yeniden başlamayı bilir çünkü, ve neden başlaması gerektiğini de. Bir kadın sevdiği anda hayatını değiştirir erkeğinin, eğer nasıl bir erkeğe sahip olduğunu da biliyorsa nasıl sevmesi gerektiğini de bilir.
Kadın bir tek aşık olduğunda korkar. Korkuları hep aşkına dairdir kaybetme korkusu en büyük olanıdır sonra elinde olmadan üzmekten korkar, erkeğinin üzğün olduğunu görmekten korkar, onu mutlu edememekten korkar, erkeğinin gözlerindeki ışıltının kaybolmasından korkar, kadın her zaman aşık olduğunda korkar.

Bazı kadınların yaratılışında vardır yeniden doğmak küllerinden, aldatılır, maddi manevi desteğini kaybeder, şiddet görür, yalnız kalır ama bütün bunların korkusu alışana kadardır, kadın düştüğü yerden kalkar gücünü kaybettiğini düşündüğü an daha çok düşmekten çekinir çünkü.
İşte tam da bu yüzden bazı kadınlar hiçbir şeyden kormaz, böyle kadınları karakteriniz dışında hiçbir şeyle etkileyemezsiniz, karakteri oturmuş bir kadın onun için yorulmana izin vermez, onun için hayatını boşa harcamana da izin vermez hayallerinin peşinde gitmek istediğinde seninle yürür, sahip olmak istediğin şeyler için seninle mücadele eder, sahip olduğun için mutlu olduğun şeyleri o da sahiplenir yani bazı kadınlar erkeğiyle yaşamasını bilir.

Böyle kadınlar bir kez gider asla duraklama ya da dönüş yapmazlar çünkü bilirler bir kez kırılan bir bardaktan bir daha kana kana su içilemeyeceğini. Önce seninle konuşmayı dener kalbini sana açmayı, içinde bulunduğu rahatsızlık veren durumu anlatmayı ve eğer erkeği dinlemek yerine kulaklarını tıkamışsa asla bir daha tekrar anlatmayı denemez , susmayı tercih eder herkes bilir ki susmuş bir kadın vazgeçmiş bir kadındır.

Bazı kadınlar sadece sever, seni sen olduğun için sever. Mevkin, durumun, sahip oldukların göreceliğin hepsi saçma birer ayrıntıdır onlar için. Çünkü bir kadın isterse her şeye sahip olabileceğinin farkındadır. O sadece seni sever gözlerini, ellerini, saçlarını, gülüşünü, bakışını ve kalbini. Senin için yapamayacağı hiçbir şey yoktur sadece iste bekle ve gör aşkından aldığı güçle neler yapabileceğini, kendini unutur bazen senin bir tek gülüşünü görebilmek için, böyle kadınlar ölümüne sever.

Bazı kadınlar sadece aşık olduklarında güçsüzleşir çünkü bütün gücünü senden alır ve sen onun zayıf noktası olursun, varlığını sana adamışlığından gelir korkuları çünkü kaybetme korkusu onu deli eder. Zayıf yanını sadece sana gösterir çünkü onun hayatla olan bağlantı noktası sensindir.
Bazı kadınlar güçsüzlüğünü saklamasını çok iyi bilir ama aşık olduğu adama karşı kadın her zaman güçsüzdür çünkü onu üzmekten korkar ve erkeğinin bir adım önünde olması onu hırslandırmaz aksine gururlandırır ve hep bir adım önünde olmasını ister çünkü erkeğini seven bir kadın asla onu yermez.
Bazı kadınlar her zaman erkeğinin kollarında teselli arar üzgün olduğunda sadece onun göğsünde uyur huzurla, gözyaşlarını bir tek onun avucuna döker çünkü inanır yere düşmeyeceğini, kalbini ve benliğini bir tek ona açar çünkü benliğinde ona olan aitliğine sahip çıkar.
Bazı kadınlar sadece aşık olduklarında korkar çünkü benliğine dönüştürğü erkeği kaybettiği anda kendini de kaybedeceğini bilir.

Bazı erkekle böyle kadınlara sahiptir kimisi görmez kimisi görmezden gelir, kimisi sahip olmanın bilinciyle hayatını gerçekten yaşar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha