ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

SAĞIROĞLUNDAN VALİ ERSİN YAZICI’YA ZİYARET!

SAĞIROĞLUNDAN VALİ ERSİN YAZICI’YA ZİYARET!
SAĞIROĞLUNDAN VALİ ERSİN YAZICI’YA ZİYARET!
Bu Habere Oy Verin!

İstanbul Balıkesirliler Derneği Kurucu Başkanı Salih Sağıroğlu geçtiğimiz ay Balıkesir’e atanan Vali Ersin Yazıcı’yı makamında ziyaret etti.

Tatil için gittiği Balıkesir’de bir takım ziyaretlerde bulunan Salih Sağıroğlu Balıkesir’e yeni atanan Vali Ersin Yazıcı’yı makamında ziyaret etti. Son çalışmalarından biri olan “İstanbul’da Balıkesir Dergisini hediye eden Salih Sağıroğlu İstanbul da kurulma çalışmaları devam eden Balıkesirli Bürokratlar ve İşadamları oluşumu hakkında da bilgi verdi.

IMG_20160712_174256

Ayrıca İstanbul da görev yapan  Çapa tıp fakültesinde hocalık yapan sıkı dostu Prof. Dr. Mehmet Aşık’ın oğlunun sünnet davetine de katılan Salih Sağıroğlu Büyükşehir Belediye Başkanı A.Edip Uğur, Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Balıkesir Ticaret Odası Başkanı Fahri Ermişler ve Balıkesirspor Başkanı Feyyaz Çiftçi ile birlikte aynı masayı paylaşarak bol bol sohbet ettiler.

IMG_20160715_212655

2009-2013 yılları arasında Dernekte kayda değer çalışmalar yapan Kurucu Başkan Salih Sağıroğlu ve arkadaşları  2013 te görevi devrettikten sonra Balıkesirlilerin beklediği çalışmalar yapılamayınca birlik ve dayanışma adına gelen taleplere duyarsız kalamadı. Yetim ve öksüz çocukları bayramlarda giydirmeye, onları gezilere götürmeye devam etti. İstanbul da bulunan İlçe Derneklerinin düzenlediği programlara katkı sağlayan eski başkan hastanelerde ve öğrenim gören öğrencilerin stajlarında yardımcı olmayı sürdürüyor.

IMG_20160715_222318

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha