ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

BALIKESİR EMNİYET MÜDÜRÜ “BABA”LIK YAPTI !

BALIKESİR EMNİYET MÜDÜRÜ “BABA”LIK YAPTI !
BALIKESİR EMNİYET MÜDÜRÜ “BABA”LIK YAPTI !
Bu Habere Oy Verin!

Balıkesir Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren FETÖ ile mücadele kapsamında yoğun mesai sarf eden ekiplerine büyük bir sürpriz yaptı.

İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren, FETÖ operasyonlarının devam ettiği kentte görev yapan polislere dağıtılan kumanyada aksaklık yaşanınca çileden çıktı. Telsizin başına geçen Dağdeviren “Polis Evi Müdürü’müz kentin değişik noktalarında görev yapan tüm personelimize ulaşarak ne istediklerini teker teker sorsun.Adana isteyene Adana, kola isteyene kola, havyar isteyene havyar tedarik edilip görev noktalarına götürülsün” talimatını verdi.

Ekiplerin kumanyalarında aksaklık yaşanması sonucu Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren polisevine verdiği talimatla görevde bulunan tüm personel tek tek arattırdı. Polislerin siparişleri alındı genelde kebap ve İskender döner siparişi veren polisler, sosyal medya üzerinden emniyet müdürlerine teşekkür ettiler.

 Menü İskender Döner ve kola

 Polis evinden aranarak kendilerinden sipariş alınan polis memurları ise şaşkınlıklarını gizleyemedi. İlk önce şaka sanılan olayda siparişlerin polis ekiplerine iletilmesi ile Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren’e teşekkür mesajı yağdı. Polislerin en çok sipariş ettiği yemek ise iskender ve kola oldu.

Öte yandan, Emniyet Müdürü Dağdeviren, kısa bir açıklama yaptı. Açıklama notunda şu ifadeler yer aldı:

“Kahraman meslektaşlarım; dün gece iaşe malzemelerinin hazırlanması ile aksaklık yaşandığından, anlayışınıza güvenerek bu gece görev yapan tüm personelimin istekleri doğrultusunda hazırlanan iaşeleriniz afiyet olsun. Gözlerinizden öper, başarılı çalışmalarınızın devamı dilerim. Hepiniz Allah’a emanet olunuz.” Dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha