ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

İSMAİL OK  YASAKLI !

İSMAİL OK  YASAKLI !
İSMAİL OK  YASAKLI !
Bu Habere Oy Verin!

      İsmail Ok’un yaptığı basın toplantısını değerlendiren MHP il başkanı Argun Atıcı, “Ok’la ilgili genel merkezin tavrı belli, buna uymayan teşkilatlarla ilgili de gereken yapılacak” dedi.

OK PARTİYE SOKULMAYACAK

Genel Mer­kez ta­ra­fın­dan parti bi­na­la­rı­na gir­me­si ya­sak­la­nan Mil­let­ve­ki­li İsmail Ok’la il­gi­li ko­nu­şan İl Baş­ka­nı Atıcı, “Genel Mer­kez’in koydu­ğu ya­sa­ğa uy­ma­yan teş­ki­lat­lar­la il­gi­li de ge­re­ken işlem ya­pı­la­cak” dedi.

MHP’de, Paralel yapıyla ilişkilendirilen Genel Başkan adayı Meral Akşener’le birlikte hareket eden, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından hakkında “Gruba sokmayın, teşkilatlara almayın”hükmüyle partiden aforoz edilen Milletvekili İsmail Ok, kendisine yakın ilçe teşkilatının başkanıyla birlikte basın açıklaması yaptı.

MHP Genel Merkezi tarafından, salı günleri yapılan grup toplantılarına alınmayan ve teşkilatları girmesi yasaklanan Milletvekili İsmail Ok, geçtiğimiz günlerde ziyaret ettiği Bandırma teşkilatının fesh edilmesine neden oldu.  MHP Genel Başkan Adayı Meral Akşener’le birlikte hareket eden ve adı paralel yapıya yakınlığıyla anılan İsmail Ok, Bandırma’da kendisine  ilçe teşkilatı başkanlarıyla birlikte bir kafede basın açıklaması düzenledi. Ok’un basın açıklamasında, darbe girişimi ve FETÖ aleyhinde konuşmaktan kaçındığı gözlenirken, Bandırma teşkilatının fesh edilmesini kendisine bağladı.

ATICI:GEREKLİ İŞLEM YAPILACAKTIR”

Öte yandan MHP İl Başkanı  Argun Atıcı, genel merkezin tavrı ve tutumuna karşı olanların hakkında yönetmelikler ve tüzük doğrultusunda gerekli işlemin yapılacağının mesajını verdi. Genel merkezi, İsmail Ok’a karşı tutumunun belli olduğunu dile getiren MHP İl Başkanı Argun Atıcı, parti tüzüğü ve yönetmeliklerine uymayan teşkilatlara gerekli işlemin yapılacağını söyledi.  Atıcı, “ MHP Genel Merkezi’nin İsmail Ok’a yönelik tavrı ve tutumumu bellidir. Bizim de duruşumuz bu tutum ve tavıra göredir. Bu tavrı da genel merkezimiz değil İsmail Ok belirlemiştir. Kendisi muhalefetle birlikte yol alacağını belirtip genel merkezin karşısında olduğunu açıklamıştır. Tüm ilçe ve il teşkilatları genel merkeze bağlıdır. Parti tüzüğüne ve yönetmeliklere uymak zorundayız. Hiç kimse kendi kafasına buyruk göre davranamaz. Bu milletvekili de olsa teşkilat başkanı da olsa böyledir. Genel merkezin talimatlarına uymayanlar hakkında tüzük ve yönetmelikler doğrultusunda gerekli işlem yapılacaktır” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha