ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

YENİ FİLMLE DÖNÜYOR !

YENİ FİLMLE DÖNÜYOR !
YENİ FİLMLE DÖNÜYOR !
Bu Habere Oy Verin!

 

 Ekranlardan bir süredir uzak kalan Balıkesirli ünlü oyuncu Hasan Küçükçetin zengin kadro ile çekilen film ile seyircinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Yapımcılığını Süreç Film üstlendiği, Ersoy Güler’in yeni filmi Sen Sağ Ben Selamet filminin çekimlerine Marmaris’te başlandı. Burçin Bildik ve Ufuk Özkan’ın başrolde olacağı filmde, deneyimli oyuncular Tuvana Türkay, Lale Başar, Ayçin İnci, Hakan Karahan, Hasan Küçükçetin, Murat Kocacık ve Müge Uzel rol alacaklar.

Yapımcılığını Süreç Film üstlendiği, Ersoy Güler’in yeni filmi Sen Sağ Ben Selamet filminin çekimlerineMarmaris‘te başlandı. Burçin Bildik veUfuk Özkan‘ın başrolde olacağı filmde, deneyimli oyuncular Tuvana Türkay, Lale Başar, Ayçin İnci, Hakan Karahan, Hasan Küçükçetin, Murat Kocacık ve Müge Uzel rol alacaklar.

Sağ Salim ve Sağ Salim 2‘nin senaristi Ersoy Güler yeni bir komedi film ile vizyona girmeyi planlıyor. Sağ Salim 2’nin devamını getirmeyen Ersoy Güler onun yerine benzer şekilde yenilikler katarak Sen Sağ Ben Selamet komedi filmin çekimlerine başladı.

Sen Sağ Ben Selamat Vizyon Tarihi

Sen Sağ Ben Selamet filmi aralık ayında vizyona girecektir. Tarihi kesinleştiği zaman sizlerle paylaşacağız.

Sen Sağ Ben Selamet Nerede Çekiliyor?

Çekimleri başlayan film Marmaris koylarında çekimlerini sürdürüyor. Marmaris’den sonra çekimler Köyceğiz, Dalaman Kanyonu ve Tuz Gölü’nde devam edecektir.

Sen Sağ Ben Selamet Konusu;

Film üç kaçağın sürükleyici aksiyon, komedi ve maceralarına konu olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha