ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

BALIKESİR’İN KURTULUŞU ALMANYA’DA ŞENLİKLER İLE KUTLANACAK

BALIKESİR’İN KURTULUŞU ALMANYA’DA ŞENLİKLER İLE KUTLANACAK
BALIKESİR’İN KURTULUŞU ALMANYA’DA ŞENLİKLER İLE KUTLANACAK
Bu Habere Oy Verin!

Düzenli olarak tüzük ve hedefleri doğrultusunda programlar yapan en başarılı dernekler arasında yer alan Almanya Balıkesirliler Derneği 24 Eylül Cumartesi günü düzenleyeceği programda Balıkesir’in kurtuluşunu kutlayacak.

BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI  UĞUR, ALMANYA’DA YAŞAYAN BALIKESİRLİLER İLE BULUŞACAK

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip UğurAlmanya Balıkesirliler Kültür ve Dayanışma Derneği (Bal-Der) tarafından düzenlenecek olan Balıkesirin Düşman İşgalinden Kurtuluş Şenliği programına katılacak.  Almanya’nın Duisburg kentinde 24 Eylül Cumartesi günü düzenlenecek olan törenlerde bir konuşma yapacak olan Başkan UğurAlmanya’da yaşayan Balıkesirlilere Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmaları ve projeleri hakkında bilgiler verecek.

BAŞKAN UĞUR, ALMANYA’DA BALIKESİR’İN KURTULUŞ ŞENLİĞİ PROGRAMINA KATILACAK

Balıkesir’in düşman işgalinden kurtuluşunun 94’üncü yıldönümü Almanya’da düzenlenecek olan şenlikler ile kutlanacak. Almanya Balıkesirliler Kültür ve Dayanışma Derneği (Bal-Der) tarafından Almanya’nın Duisburg kentinde düzenlenecek olan şenliklere Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur da katılacak. 24 Eylül Cumartesi günü düzenlenecek olan şenlikler öncesi Başkan Uğur, aynı gün saat 11.00’da Kanal Avrupa Televizyonu’nda canlı olarak yayınlanacak olan programa katılıp, Balıkesir hakkında bilgiler vererek Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmalarını anlatacak.

Duisburg’da düzenlenecek olan ve saat 15.00’da başlayacak olan kutlama programına Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’un yanısıra Düsseldorf Muavin Konsolosu Ahmet Ergen ve Duisburg Büyükşehir Belediye Başkanı Sören Link de katılacak. Kutlama programı selamlama töreni ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayacak. Törenlerde Bal-Der Başkanı Ramazan Köyden,  Muavin Konsolosu Ahmet Ergen ve Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur birer konuşma yapacak. Program Bal-Der zeybek ekibinin gösteri ve konser ile sona erecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha