ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

HUZURU KÖY’DE BULUYOR

HUZURU KÖY’DE BULUYOR
HUZURU KÖY’DE BULUYOR
Bu Habere Oy Verin!

 

İstanbul üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Bölüm Başkanı Prof. Mehmet Aşık Bayramı baba ocağında geçirdi.

Alanındaki başarılar ve samimi ilgisi ile Türkiye’nin sayılı hocaları arasında bulunan Prof.Mehmet Aşık  yoğun çalışma temposu içinde yakaladığı fırsatlarda soluğu doğduğu yer olan Balıkesir’in Ovaköy mahallesinde alıyor.  Doğal hayatın kendisini rahatlattığını ve huzuru burada bulduğunu belirten ünlü hoca köyden hiç kopmadığını ve ileride de kopmayı düşünmediğini belirtti. Gerek tatil gerekse mesleği icabı birçok ülke ve şehir gezdiğini fakat köydeki huzur ve rahatlığı hiçbir yerde bulamadığını belirten  Prof.Aşık Köyde yaşayan annesi ve kardeşleri ile birlikte olmaktan, köy havasını yaşamaktan büyük mutluluk duyduğunu, kendisi için en güzel tatilin köyde olmak olduğunu söyledi. Annesinin evindeki bahçede misafirleri eksik olmayan  Prof.Aşık  eski ve yeni dostlarla bol bol sohbet etme fırsatı yakalıyor. Köydeki eve eski okul arkadaşları, meslektaşları ve dostlarının sık sık geldiğini belirten Aşık Fatih Belediye Başkanı okul arkadaşı Mustafa  Demir’in ve diğer dostlarının ara ara köye geldiğini ve gelen dostlarının köy hayatından çok memnun kaldığını söyledi.

Prof. Mehmet Aşık geçtiğimiz günlerde CND Mimarlığın sahibi İstanbul’un ünlü mimarlarından Serdar Metin ve İstanbul Balıkesirliler Derneği Kurucu Başkanı Salih Sağıroğlu nu misafir etti.  Köy evinin bahçesinde İstanbul ve Balıkesir hakkındaki konularda bol bol sohbet ettiler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha