ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

KAR YURDA GİRİŞ YAPTI

KAR YURDA GİRİŞ YAPTI

Bugün İstanbul’un Anadolu yakası, Kocaeli, Sakarya çevrelerinde hafif yağışlar görülecek. Kuzey ve doğu kesimlerde de yağışlar devam edecek.

Türkiye’nin Doğu bölgesindeki birçok iline kar geliyor. Ekim ayının son günlerinde soğuk bir hava sisteminin etkisine gireceğiz.

Havanın daha da soğuyacağını belirten Öztel, “İstanbul’da hava perşembeden sonra 15-14 derecelere düşecek. Biz bunu 12 derece hissedeceğiz. Hatta bazı ilçelerde 10 derece hissedilecek. Marmara’ya son zamanların en soğuk havası geliyor. Haftasonunda kuvvetli yağışlar geliyor” dedi.

yagmur_kopru

KAR YAĞIŞI BAŞLADI
Bu sabah etkili olan yağmur, öğle saatlerine doğru yerini kar yağışına bıraktı.
Ardahan’ın Posof İlçesi’ne kar yağdı. Rengarek çiçekler kar altında kaldı. 2017 nfl jerseys for sale best sellers Erzurum Meteoroloji 12’nci Bölge Müdürlüğü, Doğu Anadolu Bölgesi’nin kuzeyinin yüksek kesimlerinde kar yağışının beklendiğini duyurdu.

KUVVETLİ YAĞIŞ UYARISI

Yağışların; Rize, Trabzon’un doğu ilçeleri ve Artvin’in kuzey ilçelerinde kuvvetli ve yer yer çok kuvvetli olması beklendiğinden başta heyelan olmak üzere meydana gelebilecek olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.

kiz-kulesi_yagmur

KAR GELİYOR

Doğu bölgelerde Kars, Ağrı ve Erzurum’un yüksek kesimlerinde yer yer karla karışık yağmur ve kar bekleniyor. van ve Hakkari çevrelerinde görülen yağışlar gece saatlerinde karla karışık yağmur ve kara dönüşebilir.

Bugün yurdun kuzey, iç ve doğu kesimlerinin parçalı yer yer çok bulutlu, Orta ve Doğu Karadeniz kıyıları, Doğu Anadolu’nun doğusu, Artvin, Sinop ve Kastamonu’nun kıyı ilçeleri ile sabah saatlerinde hafif olmak üzere Kocaeli, Sakarya, Yalova, moncler boots ugg boots İstanbul’un kuzey ve doğu kesimlerinin yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; Rize, Trabzon’un doğu ilçeleri ve Artvin’in kıyı kesimlerinde kuvvetli ve yer yer çok kuvvetli olmak üzere, genellikle yağmur, sabah ve gece saatlerinde Doğu Karadeniz’in iç kesimleri ve Doğu Anadolu’nun kuzeydoğusunda karla karışık yağmur ve kar şeklinde olması bekleniyor.

Perşembe günü özellikle Marmara bölgesinin doğusunda ve kuzey kesimlerinde yağışlar görülecek. İstanbul, Sakarya, Kocaeli çevrelerinde sağanak yağış geçişleri görülebilir. Yağışlar Batı Karadeniz’de etkili olacak. Bu yağışların hafif olması bekleniyor.

İstanbul’da bugün Anadolu yakasında hafif yağmur geçişleri görülebilir. Perşembe günü de hafif yağmurlu geçecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha