ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

ABD SEÇİMLERİNİ DEĞERLENDİRDİ

ABD SEÇİMLERİNİ DEĞERLENDİRDİ
ABD SEÇİMLERİNİ DEĞERLENDİRDİ
Bu Habere Oy Verin!

Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur ABD’nin yeni Başkanı seçilen Donald Trump’ı desteklediğini söyledi. Uğur, “Trump’ı destekledim, çünkü FETÖ’cüler Hilary Clinton’a destek verdi; zamanında vatandaştan topladıkları kurban paralarını, himmet paralarını Clinton’un seçim kampanyasına yatırdılar” dedi.

15 Temmuz Demokrasi Şehitlerini anma videosunun gösterildiği programda daha sonra Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur katılımcılara hitap etti. Konuşmasına 15 Temmuz Demokrasi Şehitlerini anarak başlayan Başkan Uğur, şunları kaydetti:

“Unutulmasın ki, Milletimiz hiçbir paralel yapılanmaya geçit vermeyecektir. Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve halkımız her türlü terör eylemlerinin arkasında kimlerin olduğunun farkındadır. 15 Temmuz gecesi kökleri dışarıda olan ihanet odakları haince bir tuzak kurmuşlardır. Bu ihanet odakları kendi ülkesinde,  seçilmiş meşru yönetimi devirmeye kalkmışlardır. O gece Yolları, havalimanlarını, TRT’yi ele geçirmeye çalışan hainler, havalandırdıkları uçaklar ile kendi milletinin üzerine bombalar atmışlardır. O gece tarihler kendi halkının üzerine ateş açan peygamber ocağı askeriyemize sızmış Fetö Üyesi hainleri tanımıştır. O gece bu millet kendi iradesinin tecelligahı olan TBMM’yi bombalayan hainleri, kifayetsiz muhterisleri tanıdı. Öbür taraftan ülkesini darbeye ve teröre yedirmeyen kahramanları tanıdı milletimiz Abdestini alıp, wholesale moncler outlet ailesi ile helalleşip evinden ayrılan yiğitleri bu memleket tanıdı. Milletimiz Şahadet şerbetini içmekten şeref duyan eşsiz kahramanları tanıdı. Halkımız o gece tankların üzerine yürüdü, önüne yattı. Yolları kapattı. Kurşunların üzerine yürüdü. Milletimiz istiklali ve istikbali için tarihe geçen bir direniş destanı yazdı. Halkımız korkmadı, çekinmedi. Sayın Cumhurbaşkanımızın emri ile meydanlara indi, iradesine sahip çıktı. Şimdi bu alçaklar, ihanetlerinin bedelini ödüyorlar. Ödemeye de devam edecekler. Adalet tecelli ediyor.”

ABD SEÇİMLERİNİ DEĞERLENDİRDİ

Dünyanın gündemi olan Amerika’da yapılan başkanlık seçimlerine değinen Başkan Uğur, Avrupalıların ve Amerikalıların beklentisi tersine Donald Trump seçimi kazandığını söyledi. İnsanların seçim olduğu zaman birini tuttuğunu ifade eden Başkan Uğur, şunları kaydetti: “Gönül bir tarafa kayıyor. Ben de hep Trump’tan yana oldum. Trump kazansın istedim. Çünkü bu FETÖ’cüler zamanında Hillary Clinton’u çok destekledi. Topladıkları zekât paralarını, topladıkları himmetleri, topladıkları kurban paralarını gittiler Hillary Clinton’a 500 bin dolar, 1 milyon dolar ödediler. Onun için benim gönlüm Trump’tan yanaydı, Trump kazandı. Peki, Dünya konjonktürü ne olur? Bir İrade-i cüziye var, bir de irade-i külliye, Cenabı Allah’ın iradesi. Hiç merak etmeyin Cenabı Allah bizden yana konjonktür bizden yana. Neden Türkiye’den yana? Çünkü Türkiye’nin başında zulüm görenlere, haksızlığa uğrayanlara, ezilmişlere sahip çıkan, ‘Dünya 5’ten büyüktür’ diyen bir Cumhurbaşkanımız, devlet başkanımız var. Onun için Türkiye’nin geleceğinden endişe etmiyoruz. Türkiye’nin önü açık. Konjonktür Türkiye’den yana. Onların irade-i cüzziyesi ile yaptıkları darbe hesaplarını Cenabı Allah nasıl boşa çıkartmışsa, <

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha