ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

EŞLER’DE BOŞ DURMUYOR!

EŞLER’DE BOŞ DURMUYOR!
EŞLER’DE BOŞ DURMUYOR!
Bu Habere Oy Verin!

Karesi Kent Konseyi çalışmalarına büyük destek veren Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’un eşi Nurgül Uğur ve Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ın eşi Mehtap Yılmaz, başta Vali Ersin Yazıcı’nın eşi Hanımefendi Hanife Yazıcı olmak üzere Balıkesir protokolünün eşlerini ve Rize Kent Konseyi Kadın Meclisi’ni ağırladı.

Nurgül Uğur ve Mehtap Yılmaz; Vali Ersin Yazıcı’nın eşi Hanımefendi Hanife Yazıcı, Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kerim Özdemir’in eşi Ayşe Özdemir başta olmak üzere Balıkesir protokolünün eşlerini ve Rize Kent Konseyi Kadın Meclisi’ni Karesi’de konuk etti. Karesi Kent Konseyi üyelerinin de bulunduğu ziyaretler kapsamında ilk durak Karesi Belediyesi’nin teknolojinin sunduğu imkanları kullanarak Karesililere hizmet sunduğu Beyaz Masa ve Çağrı Merkezi oldu. Beyaz Masa ve Çağrı Merkezi’nde yetkililerden bilgiler alan konuklar, daha sonra Başkanlık Makamı’nda toplantı yaptı.

KADIN MECLİSİ BAŞKANLARINDAN SUNUM

Karesi Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı İlknur İnan ve Rize Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Hatice Semiz’in çalışmaları hakkında sunum yaptığı toplantıda iki kent konseyinin ortak yapabileceği çalışmalar değerlendirildi. Misafirler belediyedeki toplantının ardından Karesi Belediyesi tarafından açılan Hünerli Eller Beceri Kursları’nı ziyaret ederek, kursiyerlerin birbirinden güzel çalışmalarını inceledi. Heyet, sonrasında ise Karesi Belediyesi ile ihtiyaç sahipleri arasında köprü olacak Sosyal Market’i ziyaret etti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha