ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

HAVRANDAKİ MAĞARAYA GİREN ÇIKAMIYOR! 

HAVRANDAKİ MAĞARAYA GİREN ÇIKAMIYOR! 
HAVRANDAKİ MAĞARAYA GİREN ÇIKAMIYOR! 
Bu Habere Oy Verin!

Bu mağara ülkemizin en ürkütücü hikayelerine konu olan yerlerinden biri. Büyüklüğüyle dikkat çeken mağaranın etrafının insan kemikleriyle dolu olduğu söyleniyor. Giren koyunlar bir daha çıkmıyor, koyununun peşine giden çoban olursa ondan da haber alınamıyormuş.

Eğmir, Dereören ve Hallaçlar köylüleri, Madra Dağı eteklerinde Kaya Tepe diye anılan bölgede bulunan mağaraların esrarengiz olduğunu, hayvanlarını otlatırken bile mağaraların bulunduğu bölgeden geçmediklerini söylemiş. İçeride ne olduğu tam bir muamma.

Bir mağara tam 100 sığır alıyor. Her taraf insan kemikleri dolu. Giren koyunlar bir daha çıkmıyor. Koyununun peşine giden çoban olursa ondan da haber alınamıyor. Eğmir, Dereören ve Hallaçlar köylüleri, Madra Dağı eteklerinde Kaya Tepe diye anılan bölgede bulunan mağaraların esrarengiz olduğunu söyledi.

 

BİR MAĞARA 100 SIĞIR ALIYORMUŞ

Köylüler, “Kaçan koyunlarını aramak için giren çobanların kaybolduğu, bunun yanı sıra 3-4 kişinin de mağaraya girdiği, ancak bir daha çıkmadığı söyleniyor. Mağaralarda insan kemikleri, kafatasları bulunduğu, bu mağaralardan büyük olanın 100 sığır aldığı ve içinde yatır olduğu rivayet ediliyor. Bu söylentilerden dolayı kimse mağaralara yaklaşmıyor” şeklinde konuştu.

Koyunlarını otlatırken bile mağaranın önünden geçemediklerini söyleyen köy halkı, bu güne kadar 3-4 kişinin mağarayı araştırmak için mağaranın içine girdiklerini fakat daha sonra bu kişilerden haber alamadıklarını söylediler. Yetkililer olaya ‘araştırılacaktır’ sözü vermesine rağmen hala bir hareket görülmediğini belirten halk, bu mağaranın lanetli olduğunu düşünüyoruz dediler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha