ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

İNDİRİM YETERLİ Mİ?

İNDİRİM YETERLİ Mİ?
İNDİRİM YETERLİ Mİ?
Bu Habere Oy Verin!

Açıldığı tarihten bu yana geçiş ücretinin aşırı olması sebebiyle eleştiri odağı haline gelen Osmangazi köprüsü ücretlerinde indirime gidildi.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan’ın son dakika yaptığı açıklamada, “Osmangazi Köprüsü’nde yarından itibaren yüzde 20 indirim yapılacak. 65 lira 65 kuruş olacak” dedi.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, düzenlediği basın toplantısında Bakanlığının 2016 faaliyetlerini değerlendirdi ve 2017 hedeflerini açıkladı.

15 Temmuz omuzlarımıza yeni bir sorumluluk yükledi. Bizim sağlam adımlarla 2023 hedeflerimize yürümemiz gerekiyor, bunun da olmazsa olmaz şartı ulaştırma yatırımlarının büyümesidir. 15 Temmuz bir şeyi ortaya koydu, bu ülke daha da büyümek ve güçlenmek zorunda. Yaşanan olaylara rağmen büyüme ve gelişmemizi sürdüreceğiz.

BÜYÜK BİR RİNG OLUŞACAK

Osmangazi Köprüsü’nü hizmete soktuk. Zaman zaman eleştirilere maruz kalıyoruz. Bu projeler sadece o projeden geçen taşıt sayıları için yapılmıyor, bulundukları bölgede sanayiyi ekonomiyi geliştirerek katma değer oluşturuyor. İstanbul-İzmir Otoyolu’nun tamamı bittiğinde proje tamamlanacak. Çanakkale Köprüsü ve Yavuz Sultan Köprüsü üçü birlikte düşünüldüğünde de büyük bir ring oluşturacak.

OSMANGAZİ KÖPRÜSÜ 65 LİRA!

Osmangazi Köprüsü’nde yarından itibaren yüzde 20 indirim yapılacak. 65 lira 65 kuruş olacak.

sabah.com.tr

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha