ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

VALİ CEYLANBALIKESİRLİ HEMŞERİLERİNİ MİSAFİR ETTİ

VALİ CEYLANBALIKESİRLİ HEMŞERİLERİNİ MİSAFİR ETTİ
VALİ CEYLANBALIKESİRLİ HEMŞERİLERİNİ MİSAFİR ETTİ
Bu Habere Oy Verin!

Aktif görevde olan Balıkesirli tek valimiz Tekirdağ valisi Mehmet Ceylan başarılı görevinin yanısıra hemşehrilerine olan yakın ilgisi ile biliniyor.

Son Valiler Kararnamesi ile görev yaptığı Nevşehir den Tekirdağ a atanan Valimiz Mehmet Ceylan’ı İstanbul da bulunan Dernek Başkanları ve hemşehrileri ziyaret etti. İstanbul Balıkesirli İşadamları ve Bürokratları Derneği Başkanı Deniz Dinçer, İstanbul Balıkesirliler Derneği Kurucu Başkanı Salih Sağıroğlu, Manyas İrşadiyeliler Derneği Başkanı Kadir Özdemir ve Bilnet Güvenlik sistemleri şirketi sahibi Muhittin Güneş’in oluştuğu heyet Vali Mehmet Ceylan’ı ziyaret etti.  Makamda gerçekleşen görüşmede Balıkesirli hemşehrileri tarafından Vali Mehmet Ceylan a Sındırgının ünlü Kertilçam kolonyası ve höşmerim hediye edildi. Daha sonra öğle yemeğinde heyeti misafir eden Vali Mehmet Ceylan yemekte bol bol Balıkesir ve çalışmalar hakkında bilgi aldı. Sıcak bir sohbet havasında geçen görüşmelerden sonra hemşehrilerini yolcu etti.

Heyete yolda iken gerek yardımcıları, gerekse bizzat kendisinin telefonla sık sık arayarak yakın ilgi göstermesi Vali Mehmet Ceylan’ın Balıkesir insanı olarak misafirperverliğini ortaya koydu.

İstanbul’un Sultanbeyli ilçesinde  Kaymakam olarak görev yaptığı yıllarda Balıkesirli hemşehrileri ile sık sık biraraya gelen Ceylan daha sonra vali olarak göreve başladığı Nevşehir de iken de sık sık telefonla hemşerilerini arayıp sorduğu biliniyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha