ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

NİKAH’TA “10” ÖZEL DAVETLİ VARDI!

NİKAH’TA “10” ÖZEL DAVETLİ VARDI!
NİKAH’TA “10” ÖZEL DAVETLİ VARDI!
Bu Habere Oy Verin!

Şükran Ovalı ve Balıkesirli yıldız futbolcu Caner Erkin Roma’da dünya evine girdi. Ünlüler dünyasının 2017’deki ilk nikahında Caner, duygulanan eşinin gözyaşlarını sildi.

Ünlü oyuncu Şükran Ovalı ve Beşiktaş’ın yıldız futbolcusu Caner Erkin Roma’daki Türk Büyükelçiliği’nde 10 kişinin katıldığı sade bir törenle dünya evine girdi.

Roma’da yerel Belediye Nikahı ile dünya evine giren Caner Erkin’in şahidi yakın arkadaşı Celil Can Müftüoğlu, Şükran Ovalı’nın şahitleri ise Gözde Seda Altuner ve Büşra Pekin oldu. İtalya’da yılın ilk çifti olan Erkin ve Ovalı, dünyada tek olan beyaz renkli antika bir Rolls Royce araba ile Roma’yı turladılar.

Çiftin mutluluklarının gözlerinden okunduğu nikah töreninde duygusal anlar yaşandı. Ünlü oyuncu Şükran Ovalı’nın evleniyor olmanın mutluluğu ile gözleri doldu.

besiktasli-caner-erkin-oyuncu-sukran-ovali-ile-9124101_7524_m

CANER EŞİNİN GÖZYAŞLARINI SİLDİ

Hayatını birleştirdiği Beşiktaş’ın yıldız futbolcusu Caner Erkin’de duruma kayıtsız kalmayarak Ovalı’nın gözyaşlarını sildi.Çiftin mütevazı nikah törenin video görüntüleri kısa sürede Instagram’da nikaha katılanlar tarafından paylaşıldı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha