ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

KAZAZ “ERDOĞAN’IN KLONLARI TÜREMEYE BAŞLADI”

KAZAZ “ERDOĞAN’IN KLONLARI TÜREMEYE BAŞLADI”
KAZAZ “ERDOĞAN’IN KLONLARI TÜREMEYE BAŞLADI”
Bu Habere Oy Verin!

Beyaz TV’de Tahir Sarıkaya’nın sunduğu “Uyan Türkiyem” programına katılan Balıkesir doğumlu eski manken Tuğçe Kazaz dikkat çeken açıklamalar yaptı.

Beyaz TV’deki Tahir Sarıkaya’nın sunduğu ‘Uyan Türkiyem’ programına katılan eski manken ve sansasyonel açıklamaların kadını Tuğçe Kazaz’ın “AK Parti’den soğudum” açıklaması sosyal medyanın gündemine oturdu.

Tuğçe Kazaz’ın AKP ile ilgili “Bende artık ufak ufak soğumalar başladı” açıklaması sosyal medyanın gündemine oturdu.

“Ben de artık Ak Parti’ye ufak ufak soğumalar başladı” diyen Tuğçe Kazaz, “FETÖ bütün oluşumlara girmiş. Yargıya, askeriyeye, istihbarata bulaşmışsa siyasete bulaşması çok kolaydır. Fakat bu siyasete hiç bulaşmamış gibi hava yaşanması ve bunların ortaya çıkarılmaması ben de soğumalara neden oldu” ifadelerini kullandı.

Twitter’da TT olan Kazaz, AKP’den soğumasını ise şöyle açıkladı: “FETÖ bütün oluşumlara girmiş. Yargıya, askeriyeye, istihbarata bulaşmışsa siyasete bulaşması çok kolaydır. Fakat bu siyasete hiç bulaşmamış gibi hava yaşanması ve bunların ortaya çıkarılmaması bende soğumalara neden oldu.”

 “ERDOĞAN’IN KLONLARI TÜREMEYE BAŞLADI”

 “Eğer Ak Parti gelecekse tutumunu değiştirmesi lazım. Erdoğan milletin sahiplendiği bir devlet başkanı oldu, fakat onun klonları türemeye başladı. AKP içinde onun gibi insanlara davranan, bu güçten nemalanan klonlar meydana gelmeye başladı. Tayyip Bey’in etrafındakilerin doğru şeyler anlattıklarını düşünmüyorum ben. Ak Parti çıktığında 2 yaşında olan gençler şu an 17 yaşında yeni nesli oluşturuyor ve Ak Parti hala aynı söylemleriyle devam ediyor. Bir değişiklik yok. Ben Ak Parti’yi destekleyen biri olarak söylüyorum bunu. Ben de artık Ak Parti’ye ufak ufak soğumalar başladı. Çünkü FETÖ bütün oluşumlara girmiş. Yargıya, askeriyeye, istihbarata bulaşmışsa siyasete bulaşması çok kolaydır. Fakat bu siyasete hiç bulaşmamış gibi hava yaşanması ve bunların ortaya çıkarılmaması ben de soğumalara neden oldu.”

Programın sunucusu Tahir Sarıkaya ise Kazaz’la ilgili “Sizin bu eleştirinize şok oldum”dedi.

Kazaz’ın açıklaması sadece Sarıkaya’yı değil, sosyal medya kullanıcılarını da şoke etti. Birtakım kullanıcılar Kazaz’ı tiye alırken, birçok kullanıcı da Kazaz’ın hiçbir AKP’li tarafından dile getirilmeyen doğruları söylediğini ifade etti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha