ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

DAMATLAR, DÜNÜRLER VE FETÖ !

DAMATLAR, DÜNÜRLER VE FETÖ !
DAMATLAR, DÜNÜRLER VE FETÖ !
Bu Habere Oy Verin!

Eski İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın damadı, Ak parti eski Genel başkan yardımcısı, Bülent Arınç’ın damadı,  Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in damadı ve şimdide Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan istifasını istediği belediye başkanlarından en dikkat çekici olanı Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’nin dünürü.

 Recep Altepe Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın asker arkadaşı. Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı olarak görev yapan Recep Altepe 2011 yılında kızı Ayşegül Altepe’yi evlendirmişti.

recep-altepe-kizi-kimdir-dugunu-damadi-zybkajns

Recep Altepe’nin kızını verdiği kişi Bursalı işadamı İlhan Arslan’ın oğlu Murat Arslan’dı.

Recep Altepe’nin dünürü İlhan Arslan’ın adı sonrasında FETÖ gözaltısı ile gündeme geldi. FETÖ’den içeri alınan İlhan Arslan 3 gün gözaltında tutuldu ve sorgulandı. İlhan Arslan sonrasında savcılık kararıyla tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Recep Altepe’nin kızı Ayşegül Arslan’ın düğününe Bülent Arınç ve Faruk Çelik de katılmıştı. İlhan Arslan (Arınç’ın sağ tarafındaki) FETÖ gözaltısından sonra kamuoyuna herhangi bir açıklama yapmamıştı.

Recep Altepe’nin damadı Murat Arslan kimdir? : Dünürü sebebiyle sıkıntılı günler yaşayan Recep Altepe’nin damadı Murat Arslan herhangi bir suçlamaya maruz kalmadı. Ancak babasının FETÖ’den gözaltına alınması Murat Arslan’ı da şaibe altında bıraktı.

Recep Altepe ve eşi Hüsniye Altepe en küçük kızları Ayşegül Altepe’yi 2011 yılında Murat Arslan ile evlendirmişlerdi. Recep Altepe, sonrasında FETÖ’den alınan İlhan Arslan ile bu düğün sebebiyle akraba (dünür) olmuştu.

 

Kaynak: gazeteoku.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha