ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

HAKİM “ALLAH ÇINAR’I İKİ TARAFTAN DA KORUSUN” DEDİ!

HAKİM “ALLAH ÇINAR’I İKİ TARAFTAN DA KORUSUN” DEDİ!
HAKİM “ALLAH ÇINAR’I İKİ TARAFTAN DA KORUSUN” DEDİ!
Bu Habere Oy Verin!

Beşiktaşlı milli futbolcu Caner Erkin’in oğlunun velayetini isteyerek Asena Atalay’a açtığı davanın ikinci duruşmasında olay çıktı.

Caner Erkin ve Asena Atalay’ın avukatları hakimin mahkeme salonundan çıkmasının ardından birbirine girdi.

Üçüncü tanık olarak Çınar’ın eski bakıcısı Leyla İsmailova dinlenmeye başladı. İsmailova’nın Caner Erkin’den toplu para aldığı yönündeki iddialar tartışılırken, taraf avukatları birbirine girdi. Hakimin sık sık avukatları karşılıklı konuşmamaları yönünde uyarmasına rağmen tanıkların yalan beyanda bulunup bulunmadığı şeklinde tartışmalar çıktı. İsmailova, Asena Atalay’a ‘Sizi kişilik olarak seviyorum’ dedi. Bunun üzerine Asena Atalay da ‘Seviyorsun ama yalan söylüyorsun’ dedi. Mahkeme hakimi tarafları sürekli uyarmasının ardından, ‘Allah Çınar’ı iki taraftan da kurtarsın’ dediği duyuldu. Karşılıklı tartışmaların devam etmesi üzerine hakim duruşma salonunu terk ederek ‘İstediğiniz kadar şimdi konuşun’ dedi.

Taraf avukatları hakimin mahkeme salonundan çıkmasının ardından tartışmalarına devam etti. Hakimin 15 dakika sonra salona dönmesinin ardından duruşma yeniden başladı.

habertürk.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha