ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

İLKER AYRIK “7 KOCALI HÜRMÜZ”LE KARŞIMIZA ÇIKIYOR

İLKER AYRIK “7 KOCALI HÜRMÜZ”LE KARŞIMIZA ÇIKIYOR
İLKER AYRIK “7 KOCALI HÜRMÜZ”LE KARŞIMIZA ÇIKIYOR
Bu Habere Oy Verin!

Balıkesirli oluşunu her platforma taşıyan ünlü oyuncu ve sunucu İlker Ayrık ustaları ile tiyatro izleyicileri karşısına çıkıyor. Müjdat Gezen, Birce Akalay,Yonca Evcimik, Ercan Bostancıoğlu, Suzan Kardeş, Ömür Arpacı, Mehtap Ar, Arzu Okay, Can Bana, Aykut Taşkın, Barış Taşkın, Cengiz Okuyucu ve Cengiz Gezgin bibi oyuncuları aynı sahnede buluşturan “7 Kocalı Hürmüz” müzikalinin prömiyeri, 28 Ekim Cumartesi akşamı TİM Show Center’da sahne alıyor.

Usta oyuncu Müjdat Gezen’in yapımcılığını ve yönetmenliğini üstlendiği “7 Kocalı Hürmüz” müzikali, güçlü oyuncu kadrosunun yanı sıra Barış Dinçel imzalı görkemli dekoru, müzikleri ve sürprizli sonuyla seyircilerini bekliyor.  Usta oyuncu ve  Müjdat Gezen’in öğrencisi olarak yetişip ün yapan İlker Ayrık’ta oyunda yer alıyor.

Yıllarca birçok önemli tiyatrocu tarafından sahnelenen “7 Kocalı Hürmüz” oyunu aynı zamanda sinemaya da uyarlandı. Farklı meslek ve tiplerden 6 kocası olan Hürmüz’ün yedinci kocasıyla evlenmesiyle yaşanan olayları mizahi bir dille anlatan müzikal, iddialı bir kadroyla ve usta tiyatrocu Müjdat Gezen’in yorumuyla yeniden sahneye taşınıyor. Müzikalde, Atilla Özdemiroğlu’nun ünlü bestesi “Yalnız Kullar (Tanrım)” parçasının yanı sıra Sadık Şendil’in vasiyeti üzerine İstanbul türküleri de yer alıyor.

Kostüm tasarımını Leyla Gezen ile Bahar Korçan’ın, koreografisini Pınar Ataer’in üstlendiği, müziklerini Emirhan Cengiz hazırladığı müzikalin sahne fotoğrafları Ayşegül Dinçkök’ün, afiş fotoğrafları ise Mehmet Turgut’un imzasını taşıyor.

Prömiyeri 28 Ekim 2017, Cumartesi akşamı saat 20.30’da TİM Show Center’da gerçekleşecek “7 Kocalı Hürmüz” müzikalinin biletleri,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha