ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

CANBEY’E BİR GÖREV DAHA

CANBEY’E BİR GÖREV DAHA
CANBEY’E BİR GÖREV DAHA
Bu Habere Oy Verin!

Önder Genel Başkan yardımcılığı ve Basın ilan Kurumu Genel Müdür Yardımcılığı görevlerini başarı ile yürüten Mustafa Canbey Öncü Gençlik Spor un  yapılan olağanüstü kongresinde  kulübün yeni başkanı  oldu.

Önder İmam Hatip okulları bünyesinde uzun yıllardır faaliyet gösteren Öncü Gençlik Spor Kulübü yaptığı olağanüstü kongre ile bayrak Hacı Sürmeneli’den Mustafa Canbey’e geçti. Bahçelievler’de bulunan 15 Temmuz Şehitler İmam Hatip Okulunda gerçekleştirilen kongrenin Divan başkanlığını Av. Namık Ayhan yaparken Av. Hasan Hüseyin Kalender ve Hak-iş İstanbul İl Başkanı Mustafa Şişman’da divan üyeliklerinde bulundular. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan kongrede başkanlık bayrağı Hacı Sürmeneli’den Mustafa Cabey’e geçerken oylama sonunda oy birliğiyle yeni yönetim de seçildi. Eski başkan Hacı sürmeneli veda konuşmasında asıl hizmetin İmam Hatip nesline hizmet olduğunu yeni dönemde görev alan arkadaşların bayrağı daha üst seviyeye taşıyacağına inandığını dile getirdi.

Önder Genel Başkanı Halit Bekiroğlu ise selamlama konuşmasında Zahit Korkut’un sözünü dile getirirken cemaate değil cemiyete hizmet ettiklerini ifade etti. Bir milyon dortyüz bin İmam Hatip neslinin sporun en azından bir ucundan tutarken 200 300 bin ‘in aktif olarak spor yapması gerektiğini sözlerine ekledi. Eski başkan Hacı Hürmeneli’ye de hizmetlerinden dolayı teşekkürlerini bildirdi. Yeni başkan olan Mustafa Canbey ise teşekkür konuşmasında Önder İmam Hatip yönetiminin kendilerini bu göreve layık görmelerinden dolayı teşekkürlerini iletti. Önder’in eski başkanlarından Hüseyin Korkut, Dursun Topaloğlu da kongrede yer alarak İmam Hatip neslinin sporla buluşmasının şart olduğunu ifade ettiler. Kongre’de ayrıca tüzük değişikliğine de gidildi. Hizmetlerinden dolayı eski başkan Haci Sürmeneli’ye Önder İmam Hatip Okulları Genel Başkanı Halit Bekiroğlu tarafından hizmetlerinin anısına plaket takdim edildi. Toplu olarak çekilen fotoğraflarla kongre ebedileştirilirken kongre sonunda verilen yemekle de bu özel gün sofra bereketi ile son nokta konuldu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha