ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

UĞUR “ENGELLERİ AŞAMADIK, ULAŞAMADIK” DEMİŞTİ

UĞUR “ENGELLERİ AŞAMADIK, ULAŞAMADIK” DEMİŞTİ
UĞUR “ENGELLERİ AŞAMADIK, ULAŞAMADIK” DEMİŞTİ
Bu Habere Oy Verin!

Abdülkadir Selvi, tehdit edildiğini söyleyerek istifa eden Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’un Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı telefonla aradığını ancak görüşemediğini söyledi.

Gazeteci  Abdülkadir Selvi, CNN Türk’te  Hande Fırat’ın sunduğu “Gece Görüşü” programında, ağlayarak istifa eden  Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı  Ahmet Edip Uğur’un  Cumhurbaşkanı’nı aradığını ve not bıraktığını söyledi. Selvi, Erdoğan’ın dönüş yapıp yapmadığına dair bilgi sahibi olmadığını söyledi.

“TEHDİT EDİLDİM” DEMİŞTİ

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Başkanı  Ahmet Edip Uğur  Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın talebi üzerine geçtiğimiz günlerde istifa etmiş, istifa ederken de “Tehdit edildim. ” demişti. Erdoğan ise Uğur’un tehdit edildim sözlerine ” Ben o açıklamasından dolayı üzgünüm.” yanıtını vermişti.

“O AÇIKLAMASINDAN DOLAYI ÜZGÜNÜM”

İşte Erdoğan’ın konuyla ilgili sözleri:

Sayın başkanın tehdit edildiğine yönelik bize ulaşan herhangi bir bilgi yok. Ben o açıklamasından dolayı üzgünüm. Kendisi, siyasette bunca zaman tecrübesi olan, belediye başkanlığı yapan biri olarak, o türden bir tehdit varsa nereyi ya da hangi mercileri araması gerektiğini gayet iyi bilir.

“YALNIZ BIRAKACAK DEĞİLİZ”

Bir tehdit varsa ilgili mercileri, gerekirse bizi pekâlâ arayabilirdi. Araması halinde de pekâlâ olayın üzerine gidilirdi. Biz de ima edildiği türden bir tehdit durumunda herhalde kendisini yalnız bırakacak değiliz. Bırakın Edip Bey’i, kim olursa olsun, birine o tür bir tehdit durumunda gerekli müdahale tabii ki yapılır.

sondakika.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha