ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

UĞUR’A KARŞI HADDİNİ BİLMEZLER OLDUYSA HUKUK’A BAŞVURMALI

UĞUR’A KARŞI HADDİNİ BİLMEZLER OLDUYSA HUKUK’A BAŞVURMALI
UĞUR’A KARŞI HADDİNİ BİLMEZLER OLDUYSA HUKUK’A BAŞVURMALI
Bu Habere Oy Verin!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal bir basın toplantısı düzenledi. Toplantıda açıklamaları sonrası gazetecilerin sorularını cevapladı.

Ahmet Edip Uğur’un Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinden istifa ederken yaptığı ‘tehdit edildiği’ yönündeki açıklamalarının sorulması üzerine Ünal, “Biz, hiç bir belediye başkanımızla ilgili tehdit ya da onlara dönük bir şantaj dili kullanmadık. Balıkesir ölçeğinde bazı haddini bilmezlerin, durumdan vazife çıkaranların Sayın Edip Uğur’a dönük böyle bir hadsizliği olmuşsa, bu kişilere karşı varsa gerekli hukuki yollara başvurması gerekir. Koordinasyonu yöneten genel başkan yardımcımızdan herhangi bir şekilde asla bırakın böyle bir tehdit ya da şantajı nezaketsizlik bile olmamıştır” diye konuştu.
Başka istifalar gelip gelmeyeceğine ilişkin soru üzerine Ünal, “Şu an itibarıyla biz daha çok kongrelerimize odaklanmış durumdayız. Yerel yönetimlerle ilgili değerlendirmelerimiz tamamlandı, bundan sonra yeni değerlendirmeler olmayacağı anlamına gelmiyor bu ama şu an itibarıyla yerel yönetimlerdeki değerlendirmelerimizden ziyade parti olarak kongrelerimize odaklandık” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha