ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

Bu Habere Oy Verin!

Aralarında kaptan Nizamettin’inde bulunduğu 3  oyuncunun Türkiye Futbol Federasyonuna şikayette bulunduklarını doğrulayan Balıkesirspor Baltok başkanı Remzi Boncuk, mahkemelik oldukları eski oyuncuları Andre Santos ile ilgili Fifa’nın kendilerine 12 Aralık’a kadar süre verdiğini söyledi.

Bu  süre içinde borcun ödenmemesi durumunda puan silme cezası ile karşı karşıya olduklarını söyleyen başkan Boncuk’’ Bir kez daha puanımızın silinmesine tahammülümüz yok. Gerekli önlemleri aldık.Konuyu Büyükşehir Belediye Başkanımızla da konuştuk. Kendisine Kulübümüzün ekonomik bilançosunu sundum.Bize gerekli desteği sağlayacakalarını söyledi. Nuno Andre Cohelho’ya  olan 142 bin 500 Euro aylık taksidimiz konusunda kaynak yarattı. Kendisiyle hiçbir sorunumuz bulunmuyor. Gayet uyumlu çalışıyoruz’’dedi.

Balıkesirspor Baltok olarak oyunculara Temmuz ayı itibariyle bütün alacakların ödendiğini belirten  Başkan Boncuk ’’ödemeler konusunda Fifa da ki dosyalara ağırlık vermemize rağmen oyuncuların maaş ve maç başı ücretleri konusunda kısmi ödemeler yaptık. Bütün primlerini eksiksiz ödedik. Nizamettin’in takım kaptanı olarak TFF’ye ilk şıkayet eden oyuncu olmasını doğru bulmadım. Kendisi ve takımla bir toplantı gerçekleştirdim. Hatasının farkında ve takımda kalmak istiyor. Yurt dışından gelen oyuncular böyle durumlara daha profesyonelce bakıyor. Menajerlerinde oyuncular üzerinde etkisi çok fazla, hataya düşürüyorlar’’ ifadelerini kullandı.

Andre Santos’un iyi niyetli olmadığını ve kendilerine sürekli zorluk çıkardığını söyleyen Başkan Boncuk’’oyuncuya olan taksitlerle uğraşmak yerine borcun tamamını ödemek istiyoruz ve bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Andre Santos ve diğer ödemeler konusunda rahatız. Hiçbir ceza almayacağımıza inanıyorum’’diye konuştu.

Cangök: “Huzurlu olan takımlar başarılı oluyor”

Oyuncularını dış etkenlerden dolayı maçlara hazırlamakta zorlandığını ifade eden Can Cangök’’herşeye rağmen  3 puanımız silinmeseydi şu an sizlerle başinci sırada olan takımın hocası olarak konuşuyordum.Devre arasına girmemize 3 hafta kaldı.Zorlu rakiplerle oynayacağımız bu süreci en az puan kayıplarıyla atlatmak istiyoruz.Devre arasında sorunların çözülmesi için daha çok vaktimiz olacak.Herşeyi yeniden değerlendireceğiz.Taraftarımız bize inansın ve desteklesin.İnanın oyuncularım kendi sahasında maça çıkarken bacakları titriyor’’dedi

Kulübün çok zor günlerden bu günlere gediğini söyleyen Cangök’’ her şeye rağmen bu süreçte kulup yapılanması,transfer ve alt yapı çalışmaları konusunda da çalışmalar yaptık.Yılmadan vazgeçmeden mücadeleye ekip arkadaşlarımla birlikte devam ediyoruz.Takım olarakta iyi durumda olduğumuzu düşünüyorum.Futbolda dikkat ederseniz huzurlu olan takımlar başarılı oluyor.Başarılı olmamız için huzurlu bir ortam sağlamak zorundayız.Oyuncularımın kararlarına saygı duyuyorum.Herkesten duruma bizim gibi duygusal bakmasını bekleyemeyiz’’ifadelerini kullandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha