ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

Bu Habere Oy Verin!

Uzun yıllar  turizm ve organizasyon sektöründe  kazandığı deneyimini  düğün, davet ve hastane odası süsleme sektörüne taşıyan “YEŞİM SATIRLI EVENT”  sektörde  ortaya çıkan yeni bir firma olmasına rağmen kısa sürede sektörün aranılan ismi oldu.“YEŞİM SATIRLI WEDDİNG”  adı altında hizmet vermeye başlayan firma etkinlik, düğün  davet ve Hastane odası süsleme sektörünün liderleri arasına girmeye aday.

Firma sahibi Yeşim satırlı sektör ve firma hakkında şunları söyledi;

“Bizi diğer firmalardan farklı kılan en önemli ayrıcalığımız samimiyetimiz, ailenizden biri gibi hissettirmemiz ,yaratıcı çözümlerimiz, davetin konseptini öne çıkarma konusunda gösterdiğimiz özen ve hassasiyetimizdir.

Her şeyden önce işini çok seven bir ekibiz. Her işi yapan bir ekip olmaktan öte sadece keyif aldığımız işi yapıyoruz. Alanımızda tecrübemiz, bilgi birikimiz, yüksek enerjimiz ve samimiyetimiz ile bizleri ailenizden hissedecek herkes. Amacımız insanların hayalinde gerçekleştirmeyi düşündüğü davetin ,düğünün ya da hastane bebek odası süsleme işimizin her aşamasında yardımcı olacak tecrübeli ,eğitimli ve yenilikçi bir ekip olarak davetlerinizin ve tüm isteklerinizin  en başından en sonuna kadar yanınızda sizinle birlikte aynı heyecanı paylaşacağımızdan emin olabilirsiniz. Müşteri memnuniyetinin öncelikli olduğunu bilen ,organizasyonlarda görsellik ve kalite ile fark yaratmak, isteyen, pozitif vizyonu geniş ekibimizle sizlerle tanışmayı beklemekteyiz. Hastane bebek odası süsleme işimizde ise istemiş olduğunuz konseptleri her bütçeye ve zevke göre hazırlamaktayız. Biz odanızın süslemesini profesyonel dokunuşlar ile her bütçeye uygun olarak yaparken ;Siz mis kokulu bebeğinize kavuşmanın sevincini yaşayacaksınız” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha