ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

Bu Habere Oy Verin!

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi eski Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı İrfan Sarıgül‘ün adı Beşiktaş’ın milli futbolcusu Gökhan Gönül’e satıldığı iddia edilen arsa ve adının FETÖ ile anılması ile dikkatleri çekti.

Akşam gazetesinin gündeme getirdiği, daha sonra yerel ve ulusal  bir çok basında yer alan habere göre  geçtiğimiz günlerde istifa eden Ahmet Edip Uğur döneminde Fırıntaş A.Ş. Genel Müdürü olan ve KHK ile görevden alınan Kazım Boztaş, Kültür Sosyal İşler Daire Başkanı İrfan Sarıgül ile Mali Hizmetler Daire Başkanı ve Genel Sekreter Yardımcısı İslam Çur’un, tarlayı ilk o dönem Balıkesirspor’da oynayan İlhan Eker’e satmak istediği öğrenildi. Gönül’ün ilgisi üzerine İrfan Sarıgül, FETÖ’cü Kazım Boztaş İstanbul’a giderek Gönül’e bir sunum yaptı. Gönül’ün tarlası, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın Balıkesir-Çanakkale Bölgesi 1/100.000 Ölçekli Çevre Düzeni Planı’na sokulmadı.

İstifa eden A.Edip Uğur’dan sonra Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’nun göreve başlamasıyla Kültür ve sosyal işler Daire Başkanlığı görevinden alınan İrfan Sarıgül  görev süresinde sorumlu olduğu sporcularla ilgili hakkında yeni iddialar ortaya çıkmaya başladı.  Haber merkezimize yazılı olarak yapılan iddialar Sarıgül’ün önümüzdeki süreçte başının çok ağrıyacağını gösteriyor. İrfan Sarıgül halen Balıkesirspor  Baltok Kulübünde As Başkan ve Futbol şube sorumlusu olarak görev yapıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha