ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

BECERİKSİZLİK !

BECERİKSİZLİK !
BECERİKSİZLİK !
Bu Habere Oy Verin!

Balıkesir Büyükşehir Belediyesinin Balıkesirspor taraftarlarına dağıttığı formalar hem görevlilere, hem yetkililere karşı tepkilere neden oldu. Oynanan maç forma dağıtımında yaşanan olayların gölgesinde kaldı.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesinin 3 hafta önce taraftarları tribüne çekmek için duyurduğu 5 bin forma dağıtımı bu gün oynanan Akın çorap Giresunspor maçında gerçekleştirildi. Forma dağıtımında yaşanan aksaklıklar ve formaların yetersiz gelmesi maça gelen ve forma alamayan taraftarların tepkisine neden oldu.  Taraftarlar tribünde 5000 kişi olmamasına rağmen yarısının forma alamadığını, kapılardaki güvenlik görevlileri, zabıtalar ve emniyet görevlilerinin poşetlerle sakladıklarını belirttiler. Dağıtım şeklinin de yanlış olduğunu belirten taraftarlar “formalar görevliler tarafından yağma edildi” diyerek tepki gösterdi.

Maç bitiminde kapı girişlerindeki odalarda poşetlerde formaları gören taraftarlar “yazıklar olsun”  stat’da  4000 kişi var yarısı forma alamadı” formaları “görevliler poşetlerle götürdü” şeklinde tepkiler gösterdi.

Yanda ise bir taraftarın aracın içinde görüntülediği formalar görünüyor.

Balıkesirspor taraftarlarını tribüne çekmek için yapılan bu çalışmanın fiyaskoya dönüşmesi sonucu taraftarlar  yetkililerin  nasıl bir açıklama yapacağını merak ediyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha