ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

İKİ TARAFTAN’DA AYRILIK SİNYALLERİ GELİYOR

İKİ TARAFTAN’DA AYRILIK SİNYALLERİ GELİYOR
İKİ TARAFTAN’DA AYRILIK SİNYALLERİ GELİYOR
Bu Habere Oy Verin!

Balıkesir Baltok camiasında teknik direktör Can Cangök ile yolların ayrılacağı konuşuluyor. İçinde bulunduğu maddi sıkıntılar, kısıtlı kadro ve silinen 3 puan’ın yanı sıra yönetimlerde yaşanan istikrasızlıklarla boğuşan Balıkesir Baltok’ta şimdi de teknik direktör sorunu  eklenecek gibi gözüküyor.

Geçen yıl takımın her anlamda dibe vurduğu dönemde takımın başına gelen ve Balıkesirspor’u krizden çıkaran adam olarak bilinen teknik adam dün katıldığı NTV  radyo daki  programda “bazı kararlar alabilirim” dedi. NTV radyo da Anadolu’da futbol programının konuğu olan Balıkesir Baltok teknik direktörü Can Cangök açıklamalarında şunları söyledi.

“Kulübün değerlerini koruma adına bazı kararlar alabilirim. 2-3 oyuncu almak istiyoruz fakat Okan ve Burak affedildikten sonra Büyükşehir Belediye Başkanımız yönetime “transfer yapmanıza gerek” yok dedi.”

Balıkesirspor Baltok camiasından gelen haberlere göre ise mevcut yönetimin İkinci yarı Can Cangök’le devam etmek istemediği ve yakın zamanda bu kararın kendisine iletileceği konuşuluyor.

Diğer yandan mevcut yönetim istifa eden eski Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur’un ekibi olarak biliniyor.  Yeni göreve başlayan Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’nun  Büyükşehir Belediyesinde yaptığı değişikliklerin yanında Balıkesirspor yönetiminde de revizyon yapmak istediği konuşuluyor. Balıkesirspor Baltok’un içinde bulunduğu maddi sorunlar arasında bu problemleri nasıl çözeceği Balıkesir Baltok  camiasında merakla bekleniyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha