ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

İZMİR’DEKİ BALIKESİRLİLER “ERKAN UZUN’LA DEVAM” DEDİ

İZMİR’DEKİ BALIKESİRLİLER “ERKAN UZUN’LA DEVAM” DEDİ
İZMİR’DEKİ BALIKESİRLİLER “ERKAN UZUN’LA DEVAM” DEDİ
Bu Habere Oy Verin!

İzmir Balıkesirliler Derneği olağan genel kurulu Bayraklı da bulunan dernek lokalinde yapıldı. Mevcut başkan Erkan Uzun oy birliği ile yeniden başkan seçildi.

İzmir Balıkesirliler Derneği olağan genel kurulu yoğun üye katılımı ile dernek lokalinde gerçekleştirildi. Genel kurul un ilk oturumunda yeterli çoğunluğun sağlanması nedeni ile seçime geçildi. Genel kurula katılan 190 üyenin tamamının oyunu alan genç başkan Erkan Uzun oy birliği ile yeniden başkanlığa seçildi.

Genel kurula misafir olarak katılan İzmir Büyükşehir Belediye Meclis üyesi, Bayraklı Belediye Meclis üyesi ve Kulalılar Dernek Başkanı Veli Topal bir konuşma yaptı. Veli Topal yaptığı konuşma da Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ’ın çok istemesine rağmen program yoğunluğu nedeniyle katılamadığını,tüm Balıkesirli hemşerilerine selam gönderdiğini söyledi. Balıkesirlilerin her zaman yanında olduklarını , Balıkesirlilerin Bayraklı’ya ve İzmir’e renk kattığını belirten topal konuşmasına şöyle devam etti;

“ Genç Başkan Erkan Uzun’u ve yeni yönetimini  tebrik ederim. Erkan Başkan’ın göreve geldiğinden bu yana derneği nereden nereye getirdiğine hepimiz şahidiz. Genç, dinamik tuttuğunu koparan ve mücadeleci bir başkan.  Bizlere düşen bir görev olduğunda dün olduğu gibi yarında her zaman yanındayız” dedi.

Dernek merkezi mülkünü satın alarak derneğin hizmetine sunan hayırsever işadamı Mehmet Elgit söz alarak yaptığı konuşma da ‘Tek isteğinin hemşehrilerinin tek çatı altında olmaları, güçlü,dinamik ve dimdik ayakta olmaları, sevinci, acıyı  paylaşmak olduğunu her zaman dernek başkanı ve yönetimin yanında olduklarını’ belirtti.

Seçimi oy birliği ile kazanan genç başkan Erkan Uzun ise yaptığı konuşma da  Genel kurula katılan tüm hemşerilerine teşekkür etti. Kendisi ve yönetim kuruluna verilen bu görevi geçmişte olduğu gibi yine gerekli çalışmaları yapacaklarını, derneği daha iyi yerlere taşıyacaklarını İzmir’de nüfus yoğunluğu olarak 5. sırada bulunan Balıkesirliler’in varlığını daha güçlü bir şekilde hissettireceklerini söyledi. Kendilerine her zaman destek olan Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ ve Balya Belediye Başkanı Osman Kılıç’a teşekkür eden genç başkan “ iyi günde, kötü günde her zaman beraberiz, yaptığımız çalışmalar önümüzdeki dönem yapacaklarımızın göstergesidir, İzmir’de Balıkesirliler’in farkını göstereceğiz ” dedi.

 

Genel kurul’un sonunda bir önceki dönem görev alan fakat yeni yönetim kurulunda  bulunmayan üyelere birer teşekkür plaketi takdim edildi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha