ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

KESİLEN YARDIM GERİ GELECEKMİ?

KESİLEN YARDIM GERİ GELECEKMİ?
KESİLEN YARDIM GERİ GELECEKMİ?
Bu Habere Oy Verin!

Geçtiğimiz günlerde Sebzeciler ve meyveciler odası seçimleri sırasında yaptığı konuşmada Balıkesirspor ile ilgili sarfettiği sözleri ile büyük tepki toplayan Oda Başkanı Ayhan Baydan  gelen tepkiler üzerine sosyal medya dan özür bildirisi yayınladı.

Yapılan seçim sonucu yeniden Başkanlığa yeniden seçilen Ayhan Baydan’a Balıkesirspor kulübünden de kınama bildirisi yayınlanmış ve hatasından dönülmesi istenmişti. Ayhan Baydan sosyal medya da özür bildirisi yanında yıllar önce Balıkesirspor’a ikram ettiği meyvelerin fotoğraflarını da koyarak “Balıkesirspor şehrimizin markasıdır” dedi. Oda Başkanı Baydan’ın yayınladığı bildiri şu şekilde;

“Sevgili Balıkesirspor camiası, Değerli Balıkesirspor taraftarları

Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirmiş olduğumuz Sebze ve Meyveciler Esnaf Odamızın Genel Kurulunda, başkan adayı sıfatıyla yaptığım konuşmada, ortamın stresinden kaynaklı, sonunun nereye varacağını hesaplamadan spontane yaptığım konuşma neticesinde, Balıkesirspor Camiasını ve taraftarlarını derinden yaraladığımı, görüntüleri kendim de izledikten sonra farkettim.
Balıkesir’in siyaset üstü tek kurumu olan, şehrimizin en büyük markası Balıkesirspor ile ilgili talihsiz konuşmamdan dolayı, tüm samimiyetimle, kırmızı beyazlı camiamızdan ve büyük taraftarımızdan kamuoyu önünde özür diliyorum.

Şahsım ve temsil ettiğim kurum adına, Balıkesirspor için üzerimize düşeni bugüne değin yaptığım gibi, bundan sonra da yapmaya devam edeceğimin bilinmesini isterim. Haddi ve maksadını aşan kelimelerim için gönlü büyük taraftarımızın affına sığınarak tekrar özür diliyor, Balıkesirsporumuz’ a Süper Lig yolunda başarılar diliyorum”

Ayhan Baydan’ın seçim konuşmasında itiraf ettiği hal çıkışlarında Balıkesirspor için alınan pay’ın yeniden gündeme gelmesini sağladı. Balıkesirspor camiası Balıkesirspor’a destek amaçlı kesilen pay’ın yeniden yürürlüğe girmesi için baskı yapıyor. Başkan Baydan’ın dilediği özürde ne derece samimi olduğunu ancak böyle gösterebileceği konuşuluyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha