ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

“ÇOK SÜRPRİZ İSİMLER VAR”

“ÇOK SÜRPRİZ İSİMLER VAR”
“ÇOK SÜRPRİZ İSİMLER VAR”
Bu Habere Oy Verin!

Sizlere Ankara kulislerinden yansıyanları aktarmaya devam ediyoruz. Hürriyet yazarı Abdulkadir Selvi, yerel seçimler için aday belirleme çalışmalarını sürdüren AK Parti’deki son durumu köşesinde aktardı. Selvi, aday olmayan ya da AK Parti’de siyaset yapmamış isimlerden kazanma şansı olanlara teklif götürüldüğünü yazdı.

2019 yerel seçimlere hazırlanan AK Parti, en iddialı isimlerle seçmenin karşısına çıkmayı hedefliyor. AK Parti Genel Merkezi’nde hummalı çalışmalar sürerken Hürriyet yazarı Abdulkadir Selvi, partideki son kulisleri köşesinde paylaştı.

ÇOK SÜRPRİZ İSİMLER VAR

“Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın başkanlığında yapılan toplantıda tüm illerle ilgili çalışmaların ilk ayağı tamamlandı. Yeniden aday gösterilmeyecek belediye başkanları tespit edildi. Bu hafta sonu yapılacak olan temayül yoklaması ve komisyonların çalışmasından sonra Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın başkanlığında ikinci tur çalışmaları başlayacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın AK Parti heyetine “En büyük parti biziz. En güçlü parti biziz. Belediyecilik bizim işimiz. En iyi sonucu alacak şekilde çalışacağız” dediği söyleniyor. Bu arada AK Parti’de ilginç bir şey oluyor. Aday olmayan ya da AK Parti’de siyaset yapmamış isimlerden kazanma şansı olanlara teklif götürülüyor. Bir parti yöneticisi, “Bilinen isimler dışında dışarıdan çok sürpriz isimler var. Açıklandığı zaman ‘Tamam, bu çok doğru bir isim’ denilecek kişilerle görüşüyoruz. Kamuoyu bizi beklesin” dedi.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha