ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

KIYAMET İÇİN YENİ TARİH VERDİ!

KIYAMET İÇİN YENİ TARİH VERDİ!
KIYAMET İÇİN YENİ TARİH VERDİ!
Bu Habere Oy Verin!

Geçtiğimiz günlerde  Balıkesir’de öğretmenlik yapan Emre Nur, “12 Kasım sabahı gidecek işiniz olmayacak’ diyerek kıyametin kopacağını iddia etmiş ve işinden istifa etmişti. Evinde 11 Kasım gecesi kopacak kıyameti bekleyen Emre Nur, kehaneti tutmayınca hem madara oldu hem işsiz kaldı.

Emre Nur kıyametin kopacağını söylediği günün gecesinde hala tarık yıldızının düşeceği ayın yarılacağı konusunda ısrarlıydı. Herkese de twitterdan ‘yüksek yerlere kaçın’ diye mesaj attı. “Arkadaşlar bu gece yükseklere kaçın, ben cennet tepesine gidiyorum bana ilk vahiy gelen tepeye, sizleri seviyorum çok dua edeceğim, Allah birdir ve tektir. 11.11.2018 o gün geldi”

“12 ARALIK 2018’DE TUFAN OLACAK”

Emre Nur attığı son twitte kıyametin ‘duaları’na karşılık ertelendiğini 12 Aralık’ta bir tufan yaşanacağını iddia etti. İşte yazdıkları:


“Arkadaşlar dün gece sabaha kadar cennet tepesinde dualarıma karşılık veren Allah’ım bize ikinci şans verdi. Yeni gelen vahiy de 12.12.2018 e kadar gemi yapmamı söylüyor. Büyük tufan kopacak küresel bir kasırga ile gelecek ve bu son şansımız bana inandığınız için sizleri seviyorum”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha