ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

“MÜSİAD BALIKESİR ÜYELERİ EXPO 2018’DE“

“MÜSİAD BALIKESİR ÜYELERİ EXPO 2018’DE“
“MÜSİAD BALIKESİR ÜYELERİ EXPO 2018’DE“
Bu Habere Oy Verin!

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği Balıkesir Şubesi Başkanı Tuncay YILDIZ “21- 24 Kasım tarihleri arasında İstanbul CNR EXPO Fuar Merkezinde yapılacak olan 17. MÜSİAD EXPO  “Meselemiz Türkiye” sloganıyla hayata geçirilecek ve fuara dünyanın her tarafından yatırımcılar iştirak edecekler.  MÜSİAD Balıkesir üyesi firmalarımızda fuarda yer alacaklar” dedi.

Müstakil Sanayici İş Adamları Derneği Balıkesir Şubesi Başkanı Tuncay YILDIZ yaptığı açıklamada; bu yıl 17. MÜSİAD EXPO fuarını hayata geçiriyoruz. Düzenlemiş olduğumuz organizasyona talep her yıl  artmaktadır. Bu yılki organizasyona Global İş Ağı oluşturulması ilkesinden yola çıkılarak kurulan Uluslararası İş Forumu (International Business Forum) kongresi dahil edildi. MÜSİAD EXPO kapsamında hayata geçirilecek olan kongrede konuşulacak olan ‘’Dünya Para Sisteminde

 Çoğulculuk ve Adalet’’ başlığı Balıkesir MÜSİAD olarak üzerinde çalışmalar yaptığımız, BLOCKCHAIN sisteminin bir çıkış yolu olup olmadığı tartışmaların en önemli noktasını oluşturacak.

Türkiye’yi, bölgeyi ve dünya ekonomisini ilgilendiren pek çok gündem maddesinin de konuşulacağı uluslararası bir fikir platformu olan 22. Uluslararası İş Forumu 20 Kasım tarihinde İstanbul WOW Hotel’de gerçekleştirilecek.

Müstakil sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Balıkesir Şubesi olarak fuarda üye firmalarımız stand kurarak katılım sağlayacak. Aynı zamanda üyelerimiz ile birlikte heyet olarak katılım göstereceğiz.

  1. MÜSİAD EXPO 2018’ in 8 binin üzerinde B2B ( business to business ) görüşmeye sahne olması ve bu görüşmelere 400’e yakın alım heyetinin yanı sıra yaklaşık 30 ülkeden bakan düzeyinde katılım gösterilmesi bekleniyor. Türkiye’nin 2023 yılı için hedeflenen 500 milyar dolar ihracat rakamına büyük bir katkı sunacak 17. MÜSİAD EXPO’nun bu yıl geçtiğimiz yıllara kıyasla 6 kat fazla başvuru aldığı ve Avrupa’dan Asya’ya, Afrika’dan Ortadoğu’ya, 100 kadar ülkeden katılım olacağı düşünülüyor.

Ayrıca, MÜSİAD EXPO ile eş zamanlı olarak düzenlenen ve bu sene dördüncü kez katılımcılarla buluşacak olan High-Tech Port’ta, savunma ve havacılık sektörleri bir araya gelerek, ileri teknolojiyle üretilen ürünlerini sergileyecekler.

Bütün bunlara ek olarak, bu yıl ilk defa olarak MÜSİAD EXPO kapsamında gerçekleştirilecek olan Uluslararası Genç İş Adamları Kongresi (UGİK), geleceğin iş insanlarını, girişimci ve sanayicilerini buluşturarak, verimli toplantılar aracılığıyla gençlere yeni ufuklar açmayı, iş dünyasındaki yolculuklarında yol göstermeyi amaçlıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha