a

BAHÇELİ’DEN SERT BAYRAM MESAJI

Cumhurbaşkanı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kurban bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Erdoğan yayınladığı mesajda siyasette oluşan yumuşama ikliminden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Bu mesajdan yaklaşık bir saat sonra MHP lideri Bahçeli bir mesaj paylaştı: "Bir yanda yumuşaklık pozu veren, diğer yanda taşıdıkları nefret ve öfkeyi sağanak halinde yağdıran siyasi hasis ve hırçın zihniyetlerin ikiyüzlülüğü bugünlerde utanç verici düzeydedir." dedi.

ad826x90
ad826x90
ad826x90

Cumhurbaşkanı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kurban bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Erdoğan yayınladığı mesajda siyasette oluşan yumuşama ikliminden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Bu mesajdan yaklaşık bir saat sonra MHP lideri Bahçeli bir mesaj paylaştı: “Bir yanda yumuşaklık pozu veren, diğer yanda taşıdıkları nefret ve öfkeyi sağanak halinde yağdıran siyasi hasis ve hırçın zihniyetlerin ikiyüzlülüğü bugünlerde utanç verici düzeydedir.” dedi.

ad826x90

Cumhurbaşkanı Erdoğan bayram dolayısıyla yayınladığı mesajda siyasette yumuşama dönemine dikkat çeken Erdoğan, “Millet olarak her zamankinden daha fazla gönül birliğine, kalp birliğine, dayanışmaya ihtiyacımız olan günlerden geçiyoruz. Siyasette oluşan yumuşama ikliminin, milletimizin tekrar kucaklaşmasına katkı sağladığını memnuniyetle müşahede ediyoruz. İnşallah hep birlikte gönül gönüle vererek bu bayramı tam anlamıyla bir kardeşlik şölenine dönüştüreceğimize inanıyorum” dedi.

BAHÇELİ’DEN ÇOK SERT MESAJ

Bu mesajdan kısa bir süre sonra MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli da bir bayram mesajı yayınladı. Bahçeli’nin mesajı iktidara ‘üstü kapalı’ mesaj yorumlarına neden oldu. Erdoğan’ın ‘yumuşama’ açıklamasından yaklaşık 1 saat sonra yayınlanan metinde ‘yumuşama’ sürecine tepki vardı.

“İKİYÜZLÜLÜK BUGÜNLERDE UTANÇ VERİCİ DÜZEYDE”

ad826x90

Bahçeli’nin bayram mesajında çok konuşulacak bölüm şöyle:

ad826x90

“…ülkemizde anormal hiçbir şey yoktur, hatta normalleşme safsatalarıyla milletimizin sinir uçlarını tahriş edecek gizli gündem teşrifatçılarına ikna olacak ve itibar edecek de olmayacaktır.
Dileğim ve temennim, bayram günleri münasebetiyle herkesin bir vicdan muhasebesi yapması, dürüst ve samimi şekilde gündemdeki meseleleri ele almaları, sabır ve tahammül eşiklerimizi zorlama yanlışından derhal dönmeleridir.

Bayram demek barış, sevgi, hürmet, hatırlama ve kardeşlik demektir.

Ancak kardeşliğin veya barışmanın tek yanlı olması akıl dışılıktır.” sözlerine yer verdi.

ad826x90
ad826x90
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

GÖMEÇ’TE ATATÜRK SİLÜETİ MÜTHİŞ İLGİ ÇEKİYOR

HIZLI YORUM YAP