a

HALALCA’DA BAYRAM ŞENLİK HAVASINDA GEÇTİ.

Halalcada bayram şenlik havasında geçti. Bayramın 4. gününde gerçekleştirilen dört nala at yarışına büyük ilgi gösterildi.

ad826x90
ad826x90
ad826x90

Balıkesir Altıeylül ilçesine bağlı olan Halalca mahallesinde bayram şenlik havasında geçti. Bayramın 4. gününde gerçekleştirilen dört nala at yarışına büyük ilgi gösterildi.

ad826x90

Etkinlik, Balıkesir Altıeylül Belediye Başkanı Hakan Şehirli’nin katılımıyla dikkat çekti. Başkan Hakan Şehirli, bu tür etkinliklerin halk tarafından özlendiğini ve talep edildiğini belirtti. Ayrıca, kültürel etkinliklerin arkasında olduklarını ve her zaman destekleyeceklerini ifade etti.

İşte Hakan Şehirli’den önemli açıklamalar:”Toplumumuzun kültürel mirasını yaşatmak ve gelecek nesillere aktarmak için bu tür etkinliklere büyük önem veriyoruz. Halka açık olan bu yarışmalar, bir yandan eğlenceli vakit geçirirken, diğer yandan da kültürel değerlerimizi yaşatmamıza olanak tanıyor. Halkımızın yoğun ilgisi de bu tür organizasyonların ne kadar önemli olduğunu bir kez daha göstermiştir. Belediyemiz, halkımızın ihtiyaç ve isteklerine her zaman kulak verecek ve bu doğrultuda çalışmalarını sürdürecektir.”

İşte Altıeylül belediyesi başkanı Hakan Şehirli’nin açıklamaları;

ad826x90
play-sharp-fill

ad826x90

ad826x90
ad826x90
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

ÜNLÜ MARKA İFLAS ETTİ

HIZLI YORUM YAP