a

BU İLÇE’DE BAYRAMLARDA EKMEKSİZ KALABİLİRSİNİZ!

Balikesir'in Savaştepe ilçesinde vatandaşlar bu bayram da ekmeksiz kaldı. Balıkesir’in Savaştepe ilçesinde kurban bayramı boyunca ekmek fırınları çalışmadı.

ad826x90
ad826x90
ad826x90

BU İLÇE’DE BAYRAMDA EKMEKSİZ KALABİLİRSİNİZ

ad826x90

Balikesir’in Savaştepe ilçesinde vatandaşlar bu bayram da ekmeksiz kaldı. Balıkesir’in Savaştepe ilçesinde kurban bayramı boyunca ekmek fırınları çalışmadı.

Ekmeksiz kalan vatandaşlar duruma tepki gösterdi. Her bayram olduğu gibi bu kurban bayramında da dört gün boyunca ekmek fırınlarının çalışmadığı Savaştepe ilçesinde ekmek sıkıntısı yaşandı. Fırınlarda ve marketlerde ekmek bulamayan vatandaşlar duruma tepki gösterdi. “BAYRAMDA NÖBETÇİ FIRIN İSTİYORUZ”

Savaştepe ilçesinde uzun yıllardır market işi ile uğraşan Mehmet Ali Kandemir isimli esnaf da bayram süresi boyunca ekmek fırınlarının çalışmamasını tepki gösterdi. Konuyla ilgili olarak konuşan Mehmet Ali Kandemir; “ Uzun yıllardın Savaştepe de market işi ile uğraşmaktayım. Her bayram geldiğinde en büyük sıkıntımız ekmek bulamamak oluyor. Bayram süresince ilçemizde faaliyet gösteren fırınlarımız çalışmıyor. Bu sebeple vatandaşlarımız da mağduriyet yaşıyor. Ülkemizin birçok yerinde bayram boyunca nöbetçi fırınların olduğunu bu sayede vatandaşların mağdur edilmediğini biliyoruz. Aynı uygulamanın ilçemizde de yapılmasını istiyoruz. “ dedi.

ad826x90

ad826x90

ad826x90
ad826x90
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

YOĞUN MÜDAHALE FELAKETİ ÖNLEDİ!

HIZLI YORUM YAP