a

İZMİR’DE YENİ BİR SEÇİL ERZAN OLAYI ORTAYA ÇIKTI

İzmir'in Bornova ilçesinde yeni bir Seçil Erzan vakası ortaya çıktı. Bankanın şube müdürü Hatice Ö.nün yüksek kar vaadiyle spor kulübü yöneticileri ve iş insanlarını dolandırdığı ortaya çıktı.

ad826x90
ad826x90
ad826x90

İZMİR’DE YENİ BİR SEÇİL ERZAN OLAYI ORTAYA ÇIKTI.

ad826x90

İzmir’in Bornova ilçesinde yeni bir Seçil Erzan vakası ortaya çıktı. Bankanın şube müdürü Hatice Ö.nün yüksek kar vaadiyle spor kulübü yöneticileri ve iş insanlarını dolandırdığı ortaya çıktı.

Karşıyaka Spor Kulübü’nün 3 yöneticisi ile 2 iş insanınında aralarında bulunduğu kişileri 200 milyon lira dolandırdığı ileri sürülen Hatice Ö.’nün intihar girişiminde bulunduğu öğrenildi.

İzmir’de meydana gelen olayda Denizbank Bornova Şubesi’nde, yeni bir Seçil Erzan vakası yaşandı. Aynı zamanda Karşıyaka Spor Kulübü Yönetim Kurulu üyesi ve Karşıyaka Altyapı Basketbol Başkanı olan Denizbank Bornova Şube Müdürü Hatice Ö., iddiaya göre, yüksek kar vaadiyle fonda ve altın alarak değerlendirmek üzere aralarında Karşıyaka Spor Kulübü’nün 3 yöneticisi ile 2 iş insanından yaklaşık 200 milyon lira topladı.

ad826x90

Ancak, topladığı paraları yatırım yapmayan Hatice Ö.’nün parayı üçüncü kişilere gönderdiği ileri sürüldü. Hatice Ö.’nün para topladığı bu kişilere zaman zaman ihtiyaçları kadar para gönderdiği ancak, bir süre sonra iş insanları dolandırıldıklarını anladı. Şikayet üzerine Polis, yüzlerce kişiyi aynı yolla dolandırdığı ileri sürülen Hatice Ö.’nün yakalanması için çalışma başlattı. Denizbank ise olayla ilgili inceleme başlatıp, müfettiş görevlendirdi. Hatice Ö.’nün bankayla ilişiği de dün itibariyle kesildi.

ad826x90

İNTİHAR GİRİŞİMİNDE BULUNDU

Banka müdürü Hatice Ö.’nün evinde çok sayıda ilaç içerek intihar girişiminde bulunduğu ortaya çıktı. Hatice Ö., daha sonra pişman olup, gittiği İzmir Şehir Hastanesi’nde tedaviye alındı. Hayati tehlikesi bulunmayan Hatice Ö.’nün başında polis beklediği, tedavisinin ardından gözaltı işlemi başlatılacağı bildirildi.

ad826x90
ad826x90
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

ÖTV İNDİRİMİNİN İPTALİNE TEPKİ GELDİ.

HIZLI YORUM YAP