21 Haziran 2024 itibariyle Covid-19 ile mücadelede aşılanan sayısı kişiye ulaştı.

a
  • Zeybek Haber Ajansı
  • Genel
  • Sındırgı Belediye Başkanı Serkan Sak, TBB Tarım Hayvancılık ve Gıda Güvenliği Komisyonu Üyeliğine Seçildi!

Sındırgı Belediye Başkanı Serkan Sak, TBB Tarım Hayvancılık ve Gıda Güvenliği Komisyonu Üyeliğine Seçildi!

Sındırgı Belediye Başkanı Serkan Sak, Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) Meclis Toplantısı'na katıldı ve burada önemli bir göreve seçildi. Başkan Sak, Tarım Hayvancılık ve Gıda Güvenliği Komisyonu Üyeliği'ne getirildi. Bu atanma, Sak'ın tarım ve hayvancılık alanında hem bölgesel hem de ulusal düzeyde daha etkin bir rol oynamasını sağlayacak gibi görünüyor.

ad826x90
ad826x90
ad826x90

Başkan Sak’ a TBB’de Önemli Görev

Türkiye Belediyeler Birliği  (TBB) Meclis Toplantısında Sındırgı Belediye Başkanı Veteriner Hekim Serkan Sak ” Tarım, Hayvancılık ve Gıda Güvenliği Komisyonu” na seçildi. Marmara Belediyeler Birliği’nden sonra ikinci görev de Türkiye Belediyeler Birliği’nden geldi.

ad826x90

TBB Meclisi, birliğin yeni yönetimini belirlemek üzere Ankara’da toplandı. Türkiye’nin dört bir yanından belediye başkanlarının katıldığı seçimde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu TBB Başkanı seçildi. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın’ın da ikinci Başkan Vekili olarak görev alacağı, birlik yönetimi, encümen ve ihtisas komisyonu üyelerinin de belirlendiği toplantıda, Sındırgı Belediye başkanı Veteriner Hekim Serkan Sak Tarım, Hayvancılık ve Gıda Güvenliği Komisyonu’nda yer aldı.

TBB’de hak, hukuk ve adaletin korunacağı, birlik ve beraberliğin ön planda olacağı yeni bir dönemin başladığını belirterek Başkan İmamoğlu’nu tebrik eden Sındırgı Belediye Başkanı Serkan Sak, “ Sındırgımız, Balıkesir ve bölgemiz için tüm gücümle üstlendiğim bu görevi layıkıyla yerine getirmek için çalışacağım. Ekrem İmamoğlu başkanlığında, hak ve adaleti göz önünde bulundurarak, uyum içerisinde çalışacak tarım ve hayvancılık başta olmak üzere bölgemizi ve ülkemizi kalkındıracak projeleri hayata geçireceğiz. Şahsımı Tarım, Hayvancılık ve Gıda Güvenliği Komisyonuna seçen tüm meclis delegasyonuna teşekkür ederim. Tüm kadrolarımızla el birlik Türkiye’mizi hak ettiği yere taşıyacağız. Her şey çok güzel olacak. Allah’ım mahcup etmesin. ” dedi.

— 

ad826x90

Sındırgı Belediyesi Basın

ad826x90

ad826x90
ad826x90
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

SINDIRGI’DA ‘HAYAT BOYU ÖĞRENME’ YIL SONU SERGİSİYLE HÜNERLER GÖRÜCÜYE ÇIKTI

HIZLI YORUM YAP