a

Sındırgı’da Bayram Temizliği

Sındırgı Belediyesi tarafından cadde ve sokaklar bayram öncesi hummalı bir temizlik çalışması başlatıldı. Sındırgı Belediyesi ekiplerince cadde ve sokaklar tazyikli su ile yıkanıyor. Belirli plan dâhilinde caddeler trafiğe kapatılarak dip köşe temizleniyor. Özel temizlik araçlarıyla detaylı bir şekilde gerçekleştirilen çalışmaların bayram öncesinde tamamlanması planlanıyor.

ad826x90
ad826x90
ad826x90

Sındırgı Belediyesi tarafından cadde ve sokaklar bayram öncesi hummalı bir temizlik çalışması başlatıldı.

ad826x90

Sındırgı Belediyesi ekiplerince cadde ve sokaklar tazyikli su ile yıkanıyor. Belirli plan dâhilinde caddeler trafiğe kapatılarak dip köşe temizleniyor. Özel temizlik araçlarıyla detaylı bir şekilde gerçekleştirilen çalışmaların bayram öncesinde tamamlanması planlanıyor.

Vatandaşın Eli Ayağı Oluyoruz

Cadde, sokak ve umuma açık alanlarda gerçekleştirilen temizlik çalışmalarının yanı sıra ev temizliği hizmeti de devam ediyor.

Sosyal belediyecilik anlayışıyla her daim vatandaşın yanında olan Sındırgı Belediyesi düzenli aralıklarla gerçekleştirdiği ev temizliği hizmetini Kurban Bayramı öncesinde yoğunlaştırdı. Kendi ihtiyaçlarını karşılayamayan, temizlik yapmaya elverişli sağlıklı yapısı olmayan; engelli, yaşlı veya yatalak olan vatandaşlara yönelik verilen hizmette Kurban Bayramı öncesi vatandaşın evi dip köşe temizleniyor.

ad826x90

Esnaf ve vatandaşlar da uygulamadan memnuniyetini dile getirerek Sındırgı Belediye Başkanı Serkan Sak’a teşekkürlerini iletti.

ad826x90

— 

Sındırgı Belediyesi Basın

ad826x90
ad826x90
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

DİKKAT! BU YOLLAR TRAFİĞE KAPATILIYOR.

HIZLI YORUM YAP