13 Haziran 2024 itibariyle Covid-19 ile mücadelede aşılanan sayısı kişiye ulaştı.

a

BALIKESİRSPOR’DA YENİ BİR DÖNEM BAŞLIYOR!

Balıkesirspor'da yeni bir dönem başlıyor! Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın'ın liderliğindeki kulüp, iş insanı Abdullah Bekki'nin başkanlığında yeni bir yönetimle yoluna devam edecek. Başkan Akın, kulübün 58 yıllık tarihinde hizmet etmiş olan geçmiş başkanlara teşekkür ederken, yeni dönemde başarıya odaklanacaklarını vurguladı.

ad826x90
ad826x90
ad826x90

Balıkesirspor’da yeni bir dönem başlıyor! Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın’ın liderliğindeki kulüp, iş insanı Abdullah Bekki’nin başkanlığında yeni bir yönetimle yoluna devam edecek. Başkan Akın, kulübün 58 yıllık tarihinde hizmet etmiş olan geçmiş başkanlara teşekkür ederken, yeni dönemde başarıya odaklanacaklarını vurguladı.

ad826x90

Taraftarlar, Balıkesirspor’un bu dönemde şampiyonluk yaşayacağına olan inançlarını dile getiriyor. Ancak, eski başkan Yücel Yılmaz’ın kulübe destek vermemesi ve bazı milletvekillerinin kongreye katılmaması tartışmalara yol açıyor. Yeni yönetimin teknik yönetim ve transferler konusundaki adımları merakla bekleniyor, taraftarlar ise heyecanla yeni sezonu bekliyor.

ad826x90

ad826x90
ad826x90
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Kilosu 150 Liraya Çıktı!

HIZLI YORUM YAP